Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія
«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

Кар’єра в страховій компанії

В сфері підбору персоналу СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» дотримується принципу, що не тільки нас повинні влаштовувати професійні та особисті якості потенційних співробітників, але й кандидатам повинні підходити умови роботи в компанії.

Сподіваємося, що кандидати із розумінням поставляться до дворівневої системи співбесіди, що існує в нашій компанії. Зі свого боку, ми намагаємося призначати зустрічі та проводити співбесіди у зручний для кандидатів час, а також якнайшвидше  повідомляти їх  про результати співбесід.

Ми гарантуємо кандидатам, що вони отримають повну інформацію про умови роботи в нашій компанії та вимоги до співробітників.

Ми гарантуємо, що нами будуть виконані всі умови щодо випробувального терміну, умов та оплати праці.

Пропонуємо вам ознайомитися з питаннями, які найчастіше ставлять кандидати на посаду співробітників СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ».

Якщо Ви вирішили запропонувати свою кандидатуру для роботи в нашій компанії або знайшли на сайтах працевлаштування відповідну вакансію, надішліть своє резюме на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Просимо зазначати, яку посаду Ви бажаєте обіймати, та свої побажання щодо рівня заробітної плати. Не забувайте вказувати свої контактні телефони та електронну адресу.

Контактна особа – Дьячук Світлана Петрівна

Конт. тел.: (044) 541-02-02, (067) 569-42-41


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua