Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія
«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

Стати агентом

Мрієте про достойний рівень заробітку? Тоді це ВАМ.

Приєднуйтеся до дружного колективу СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ», ставши нашим агентом. Ми шукаємо активних, енергійних, старанних та відповідальних віртуозів ділового спілкування, що легко навчаються нового. У даній роботі все залежить лише від Вашого бажання і можливостей.

Для нас важливе Ваше вміння здобувати людську прихильність і мислити в інтересах клієнта. Члени нашої команди застосовують свої кращі навички та здібності, щоби забезпечити клієнтів надійним страховим захистом світового рівня.

Наші шляхи співпадають, якщо Ви цінуєте стабільність і прагнете постійно розвиватися. Ми пропонуємо офіційне працевлаштування і своєчасну сплату агентської винагороди. Окрім цього, на Вас чекає додаткова премія за відмінні результати і кар’єрне зростання для найуспішніших продавців.

Мрієте працювати у страхуванні та допомагати людям, гарантуючи їм впевненість у завтрашньому дні? Приєднуйтесь до команди СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»!

Прохання направляти резюме на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;вказавши в темі листа назву вакансії: «АГЕНТ». Конфіденційність гарантується.

Телефонуйте - (044) 541-02-02, (067) 569-42-41


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua