Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Корпоративним клієнтам

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» має великий досвід у забезпеченні страхового захисту підприємств різного розміру та різних видів діяльності.

Страхування транспорту

СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" пропонує корпоративним клієнтам 3 (три) програми добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО) -

 • "Універсал",
 • "КАСКО 50/ 50",
 • "Перший страховий випадок", 

які:

- відповідають сучасному наповненню цієї страхової послуги;
- є іноваційними за змістом і зручними для сприйняття;
- надають можливість швидкого опрацювання побажань клієнтів щодо умов страхування і оформлення договорів КАСКО в автоматизованому режимі.

Ці програми КАСКО дозволяють клієнту обрати страхову послугу із якістю, що максимально відповідає його побажанням. Вбудований у файл договору тарифний калькулятор дозволяє здійснити вибір числових умов страхування автоматизованому режимі.

Програма "Універсал" є найбільш гнучкою і, в залежності від обраних значень  численних змінних параметрів дозволяє клієнтові обрати для себе оптимальні умови страхування за співвідношенням "ціна - якість".  

Програма "КАСКО 50/50" дозволяє клієнту:

- отримати повноцінний страховий захист при внесенні 50% страхового платежу;
- отримати страхове відшкодування, за умови внесення другої частини страхового внеску після визнання збитку у якості страхового випадку.

Обрання програми "До першого збитку" дає можливість істотно зменшити суму страхового платежу, оскільки дія такого договору страхування припиняється після настання першого страхового випадку і виплати відповідного страхового відшкодування.

Договори страхування можуть укладатись з умовою виплат страхового відшкодування для цілей ремонту пошкодженого ТЗ:

- без урахування фізичного зносу складників - щодо ТЗ зі строком експлуатації до 10 (десяти) повних років (включно);
- з урахуванням фізичного зносу складників - щодо ТЗ зі строком експлуатації до 15 (п’ятнадцяти) повних років (включно).

Страхова сума, тобто розмір зобов’язань страхової компанії за договором, встановлюється в межах ринкової вартості ТЗ на дату укладення договору. За бажанням клієнта, страхова сума може бути встановлена у меншому розмірі, але, при цьому, страхове відшкодування буде виплачуватись у частці, що відповідає співвідношенню страхової суми і ринковій вартості ТЗ.

При переукладенні договорів страхування на наступний період, використовується система "бонус-малус", що коригує значення нового страхового тарифу, в залежності від показників збитків за договором КАСКО, що настали протягом періоду  попереднього договору з вини водіїв Страхувальника, а саме: співвідношення розміру цих збитків і суми страхового платежу за попереднім договором КАСКО.

Текстова частина договорів відповідає нормам чинного законодавства України, детально і чітко регламентуючи всі аспекти страхування КАСКО, взаємні права та обов'язки сторін.

Отримати консультацію спеціалістів СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ", підібрати оптимальні для Вас умови КАСКО та оформити договір страхування можна за адресою:

м. Київ, вул. Мітрополіта Андрія Шептицького, 14, офіс 81,
або за тел. (044) 541-02-02, (067) 569-42-41

 

ОБРАТИ ТА ЗАМОВИТИ

 

Експлуатація водного транспорту пов’язана з небезпекою його пошкодження або спричинення шкоди оточуючим, а розмір збитків судновласників через аварії може сягати мільйонів доларів. Програма добровільного комплексного страхування водного транспорту є найбільш ефективним інструментом захисту фінансової стабільності компанії та компенсації непередбачуваних витрат.

Вона включає в себе страхування маломірних (каско) та відповідальності при їх експлуатації.

 • Самохідне судно та інший плавучий об’єкт валовою місткістю менше 80 реєстрових тонн із головним двигуном потужністю менше 55 кіловат (75 кінських сил) або з підвісним мотором (підвісними моторами) незалежно від потужності.
 • Несамохідні судна валовою місткістю менше 80 реєстрових тонн.
 • Прогулянкове судно пасажировмісністю не більше 12 осіб незалежно від потужності головних двигунів і валової місткості.
 • Інші судна й плавучі об’єкти (засоби) пасажировмісністю не більше 12 осіб з головним двигуном потужністю менше 55 кіловатів (75 кінських сил) або з підвісним мотором (підвісними моторами) незалежно від потужності.

Страхування КАСКО покриває збитки внаслідок зникнення судна безвісти, незаконного заволодіння, пошкодження та/або повної конструктивної загибелі судна в результаті протиправних дій третіх осіб чи будь-яких зовнішніх факторів, що носять випадковий характер, як в період експлуатації, так і в період зберігання транспортного засобу. При цьому СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" відшкодує витрати на усунення пошкоджень корпусу, механізмів, машин, обладнання судна, а також необхідні та доцільні витрати на рятування судна.

На додаток ви можете застрахувати свою відповідальність при експлуатації водного транспорту як за усіма, так і за обраними ризиками

 • Відповідальність за зіткнення застрахованого судна з іншими суднами.
 • Відповідальність за пошкодження плавучих та нерухомих предметів.
 • Відповідальність за шкоду, спричинену забрудненням вод, а також будь-якого майна в цих водах, внаслідок скидання з суден нафтопродуктів або інших забруднюючих речовин.
 • Відповідальність за підняття та видалення майна, що затонуло внаслідок корабельної аварії.
 • Відповідальність за шкоду, заподіяну застрахованим судном життю та здоров’ю третіх осіб.

Утримання та обслуговування повітряних суден вимагає значних фінансових ресурсів. А розмір імовірних збитків, спричинених їх аварією чи іншою подією, може бути катастрофічно великим. Страхування повітряного транспорту допоможе власникам та експлуатантам авіасуден уникнути великих вкладень у ремонт і придбання запчастин та мінімізувати інші можливі витрати.

Ви можете застрахувати в СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" комплекс авіаційних ризиків, або самостійно визначити, що має входити в покриття за договором.

 1. Страхування КАСКО гарантує відшкодування витрат у разі пошкодження або загибелі повітряного судна чи його окремих частин/агрегатів, встановлених на борту.
 2. Страхування відповідальності перед третіми особами при експлуатації повітряного судна є обов’язковим згідно з законодавством України. Поліс цивільної відповідальності дозволяє компенсувати шкоду, завдану пасажирам та іншим учасникам авіаперевезень, їх життю, здоров’ю або майну.
 3. Страхування членів екіпажу та іншого авіаційного персоналу повітряного судна від нещасного випадку забезпечить компенсацію шкоди, завданої їх життю і здоров’ю під час виконання ними службових обов’язків (з початку передпольотної підготовки до закінчення післяпольотних робіт).

На страхування приймаються повітряні судна цивільної авіації, зареєстровані у відповідному державному реєстрі.

СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" для забезпечення мінімізації фінансових ризиків перестраховує їх у провідних міжнародних страховиків ринку Ллойд (Лондон)

ПОДРОБИЦІ

Сьогодні залізниця залишається найбільш вигідним видом транспорту для перевезення пасажирів та вантажів. Для підприємства, що використовує власний або орендований рухомий склад, останній є цінним активом і невід’ємною складовою бізнесу. При цьому пошкодження, втрата чи повне знищення залізничного транспорту можуть стати для компанії значним фінансовим потрясінням. У сучасному світі страхування є найефективнішим інструментом фінансового захисту від подібних ситуацій.

Ви можете застрахувати залізничний транспорт та його окремі частини від пошкодження, втрати чи повного знищення внаслідок наступних факторів:

 • Пожежа, вибух.
 • Падіння літальних апаратів або їх уламків.
 • Стихійне явище (землетрус, повінь, буря, морози тощо).
 • Протиправні дії третіх осіб (у т.ч. крадіжка складових частин та обладнання транспорту).
 • Катастрофа, аварія, інцидент та інші події, що виникли під час руху застрахованого засобу.

Отримати консультацію фахівців, придбати поліс та оформити договір можна за адресою:
м. Київ, вул. Луначарського 14, офіс 81 або за тел. (044) 541-02-02


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua