Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Корпоративним клієнтам

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» має великий досвід у забезпеченні страхового захисту підприємств різного розміру та різних видів діяльності.

Страхування транспорту

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» пропонує 5 програм добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО). Нова лінійка страхових продуктів стала досить інноваційної за своїми показниками і зручною для клієнта.

Тепер компанія може запропонувати своїм клієнтам 5 наступних програм:

 • "КАСКО 50/ 50"
 • "Перший страховий випадок"
 • "АВТО- Економ 
 • "АВТО -Стандарт"
 • "АВТО- Еліт"

Нові програми створюють нові можливості для власників транспортних засобів (ТЗ), дозволяючи:

- У разі обрання програми " КАСКО 50/50", - отримати повноцінний страховий захист від найбільш серйозних збитків (викрадення і повна конструктивна загибель ТЗ) при внесенні 50 % страхового платежу та право на відшкодування збитків при частковому пошкодженні ТЗ, за умови внесення другої частини страхового внеску після визнання Страховиком страхового випадку;

- У разі обрання програми "Перший страховий випадок" - суттєво зменшити суму страхового платежу при встановленні додаткового умови договору - припинення його дії після настання першого страхового випадку.

- Вибрати одну з трьох типових класичних програм автострахування: "АВТО- Економ", "АВТО -Стандарт" і "АВТО- Еліт" , які залежно від обраних опцій, настільки гнучкі і мають широкі можливості їх модифікації , що можуть переходити одна в одну , враховуючи уподобання автовласника. Кількість змінних параметрів (опцій), від яких залежать фінансові умови страхування , збільшено до 30, що дозволяє клієнтові вибрати для себе максимально вигідні умови страхування за співвідношенням "ціна- якість". Тарифний калькулятор дозволяє здійснити вибір числових умов договору КАСКО швидко і в зручній формі. Розрахунок страхового тарифу повністю автоматизовано.

Продуктова лінійка передбачає систему коефіцієнтів «бонус-малус» , за допомогою якої , під час переукладання договорів страхування на наступний період, страховий тариф обгрунтовано знижується, залишається на тому ж рівні або підвищується, залежно від наявності та розміру збитків за дії попереднього договору, а також провини Страхувальника в настанні цих збитків.

Текстова частина договорів модернізована, деталізована і відповідає нормам чинного законодавства, детально і чітко регламентуючи всі аспекти страхування КАСКО, взаємні права та обов'язки сторін.

Оформлення змінних частин договорів страхування здійснюється за допомогою спеціального програмного файлу, в який "вбудований " тарифний калькулятор. Тарифний калькулятор передбачає як одноразову оплату страхового платежу, так і декілька видів розстрочки - два, чотири частини страхового платежу або щомісячну оплату. Дані клієнта (страхувальника) і параметри його авто вносяться один раз, з використанням спеціально створеного зручного механізму перевірки внесених даних , після чого автоматично формується і роздруковується договір страхування. Процес завантаження даних договору страхування в облікову систему Страховика здійснюється в автоматизованому режимі за стандартизованими процедурами експорту - імпорту, при повній відсутності помилок.

Таким чином, укладення договорів КАСКО за новими програмами надає додаткові переваги клієнту в частині підвищення якості та розширення переліку страхових послуг, а також є зручним як для страхувальників, так і для співробітників СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ», оскільки виконується максимально ефективно і швидко.

У найближчих планах компанії впровадження ще однієї програми «АВТО - VIP» - головною особливістю якої буде додатковий сервіс, а саме надання страхувальнику, за його бажанням, «підмінне» авто на час ремонту його автомобіля після настання страхової події.

 

Цей вид страхування покликаний захистити від неочікуваних витрат пов'язаних з пошкодженням автомобілю та може слугувати, як корпоративним, так і приватним клієнтам.

Страхова компанія "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" пропонує три універсальні програми страхування:

Програми страхування відрізняються обсягом страхового покриття та вартістю. Програми розроблені з урахуванням найтиповіших запитів на страхування, але кожна з них може видозмінюватися за бажанням клієнта та бути адаптованою під індивідуальні особливості та побажання. Кожна з програм має понад 15 різних опцій, обравши які Ви можете максимально задовольнити свої потреби.

Страхова сума, тобто розмір страхового покриття, встановлюється в межах ринкової вартості автомобіля на момент укладання договору. За бажанням клієнта страхова сума може бути меншої ніж ринкова вартість, наприклад, дорівнювати балансовій, тоді страхове відшкодування буде менше реально завданого збитку пропорційно різниці між ринковою вартістю автомобілю та страховою сумою. Тому, спеціалісти страхової компанії "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" радять своїм клієнтам для отримання повного страхового захисту обирати страхову суму рівною вартості автомобілю.

 

ОБРАТИ ТА ЗАМОВИТИ

 

Експлуатація водного транспорту пов’язана з небезпекою його пошкодження або спричинення шкоди оточуючим, а розмір збитків судновласників через аварії може сягати мільйонів доларів. Програма добровільного комплексного страхування водного транспорту є найбільш ефективним інструментом захисту фінансової стабільності компанії та компенсації непередбачуваних витрат.

Вона включає в себе страхування маломірних (каско) та відповідальності при їх експлуатації.

 • Самохідне судно та інший плавучий об’єкт валовою місткістю менше 80 реєстрових тонн із головним двигуном потужністю менше 55 кіловат (75 кінських сил) або з підвісним мотором (підвісними моторами) незалежно від потужності.
 • Несамохідні судна валовою місткістю менше 80 реєстрових тонн.
 • Прогулянкове судно пасажировмісністю не більше 12 осіб незалежно від потужності головних двигунів і валової місткості.
 • Інші судна й плавучі об’єкти (засоби) пасажировмісністю не більше 12 осіб з головним двигуном потужністю менше 55 кіловатів (75 кінських сил) або з підвісним мотором (підвісними моторами) незалежно від потужності.

Страхування КАСКО покриває збитки внаслідок зникнення судна безвісти, незаконного заволодіння, пошкодження та/або повної конструктивної загибелі судна в результаті протиправних дій третіх осіб чи будь-яких зовнішніх факторів, що носять випадковий характер, як в період експлуатації, так і в період зберігання транспортного засобу. При цьому СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" відшкодує витрати на усунення пошкоджень корпусу, механізмів, машин, обладнання судна, а також необхідні та доцільні витрати на рятування судна.

На додаток ви можете застрахувати свою відповідальність при експлуатації водного транспорту як за усіма, так і за обраними ризиками

 • Відповідальність за зіткнення застрахованого судна з іншими суднами.
 • Відповідальність за пошкодження плавучих та нерухомих предметів.
 • Відповідальність за шкоду, спричинену забрудненням вод, а також будь-якого майна в цих водах, внаслідок скидання з суден нафтопродуктів або інших забруднюючих речовин.
 • Відповідальність за підняття та видалення майна, що затонуло внаслідок корабельної аварії.
 • Відповідальність за шкоду, заподіяну застрахованим судном життю та здоров’ю третіх осіб.

Утримання та обслуговування повітряних суден вимагає значних фінансових ресурсів. А розмір імовірних збитків, спричинених їх аварією чи іншою подією, може бути катастрофічно великим. Страхування повітряного транспорту допоможе власникам та експлуатантам авіасуден уникнути великих вкладень у ремонт і придбання запчастин та мінімізувати інші можливі витрати.

Ви можете застрахувати в СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" комплекс авіаційних ризиків, або самостійно визначити, що має входити в покриття за договором.

 1. Страхування КАСКО гарантує відшкодування витрат у разі пошкодження або загибелі повітряного судна чи його окремих частин/агрегатів, встановлених на борту.
 2. Страхування відповідальності перед третіми особами при експлуатації повітряного судна є обов’язковим згідно з законодавством України. Поліс цивільної відповідальності дозволяє компенсувати шкоду, завдану пасажирам та іншим учасникам авіаперевезень, їх життю, здоров’ю або майну.
 3. Страхування членів екіпажу та іншого авіаційного персоналу повітряного судна від нещасного випадку забезпечить компенсацію шкоди, завданої їх життю і здоров’ю під час виконання ними службових обов’язків (з початку передпольотної підготовки до закінчення післяпольотних робіт).

На страхування приймаються повітряні судна цивільної авіації, зареєстровані у відповідному державному реєстрі.

СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" для забезпечення мінімізації фінансових ризиків перестраховує їх у провідних міжнародних страховиків ринку Ллойд (Лондон)

ПОДРОБИЦІ

Сьогодні залізниця залишається найбільш вигідним видом транспорту для перевезення пасажирів та вантажів. Для підприємства, що використовує власний або орендований рухомий склад, останній є цінним активом і невід’ємною складовою бізнесу. При цьому пошкодження, втрата чи повне знищення залізничного транспорту можуть стати для компанії значним фінансовим потрясінням. У сучасному світі страхування є найефективнішим інструментом фінансового захисту від подібних ситуацій.

Ви можете застрахувати залізничний транспорт та його окремі частини від пошкодження, втрати чи повного знищення внаслідок наступних факторів:

 • Пожежа, вибух.
 • Падіння літальних апаратів або їх уламків.
 • Стихійне явище (землетрус, повінь, буря, морози тощо).
 • Протиправні дії третіх осіб (у т.ч. крадіжка складових частин та обладнання транспорту).
 • Катастрофа, аварія, інцидент та інші події, що виникли під час руху застрахованого засобу.

Отримати консультацію фахівців, придбати поліс та оформити договір можна за адресою:
м. Київ, вул. Луначарського 14, офіс 81 або за тел. (044) 541-02-02


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua