Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Приватним клієнтам

Страхування - це простий і надійний спосіб захистити себе та своїх близьких і отримати фінансову підтримку у разі нещасного випадку

Добровільне медичне страхування (ДМС)

10 причин чому Вам потрібна наша медична страховка

Ні для кого не секрет , що медицина в нашій країні вже давним-давно не безкоштовна. Зіткнувшись з будь-якою проблемою зі здоров'ям, ми опиняємося перед вибором: йти в держустанову і платити по невизначеним таксами, або відправлятися в недешеві приватні клініки. Причому, як правило, ні там, ні там немає повної впевненості в якості і результаті лікування.

Однак є ще одне рішення практично будь-яких питань зі здоров'ям , яке називається добровільним медичним страхуванням (ДМС). Навіть незважаючи на кризу, попит на ДМС в Україні активно ріс у перебігу останніх трьох років і за прогнозами аналітиків щорічно збільшується більш ніж на 20 %.

У чому ж переваги добровільного медичного страхування?

  1. Резерв грошей на випадок хвороби

ДМС покриває витрати як на лікування більшості захворювань , які трапляються з кожним по кілька разів на рік (ГРВІ, наприклад), так і на багато абсолютно несподівані і складні хвороби, лікування яких може виявитися досить витратним. У разі необхідності витрати на лікування можуть досягати 100 тисяч гривень на рік і більше.

  1. Економія часу і відсутність черг

Найчастіше похід у державне медустанову супроводжується необхідністю вистояти в довгій шерензі чхають і кашляють. Для власників поліса ДМС процес значно спрощується, їх запрошують в конкретну клініку, до конкретного лікаря, на конкретний час.

  1. Вибір клінік : якість і зручність

Професійний лікар- оператор цілодобового контакт- центру запропонує на вибір кілька клінік, причому будуть враховані побажання не тільки по класу, а й за територіальним розташуванням клініки.

  1. Екстрена допомога для невідкладних ситуацій

У ситуаціях, що загрожують життю, лікар- оператор організовує виїзд бригади саме тієї швидкої або невідкладної допомоги, яка зможе прибути найшвидше.

  1. Допомога у виборі найбільш ефективного медичного закладу і методу лікування

Лікар - оператор за симптомами допоможе підібрати потрібного фахівця, причому порадить кращі установи у своїй галузі. Крім того, при необхідності Вас направлять в спеціалізовані медичні установи і діагностичні центри, куди потрапити «з вулиці» досить складно і дорого.

  1. Забезпечення всіма потрібними медикаментами

Замість рейду по аптеках у пошуках потрібного препарату вам доведеться звикнути до того, що всі необхідні медикаменти будуть доставлені на будинок або замовлені в найближчу аптеку. Без будь-яких додаткових витрат.

  1. Медична допомога , незважаючи на прописку і бюрократію

Застрахованим можна не турбуватися про відсутність прописки (важливо для іногородніх!), та не побоюватися опинитися в переповненій палаті. Лікарняний лист також відкривається без будь-яких складнощів.

  1. Контроль якості лікування

Всі призначення і процедури постійно контролюються лікарями - операторами, адже наша страхова компанія як ніхто інший зацікавлена ​​в тому, щоб вилікувати Вас швидко і якісно.

  1. Простота оформлення страховки

Для оформлення ДМС для фізичної особи необхідно заповнити просту декларацію про стан здоров'я. У СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» за наявності паспорта та ідентифікаційного коду , без будь-якої додаткової паперової тяганини можна придбати програму страхування на будь-який смак або вибрати стандартні програми медстрахування: «ЕКОНОМ», « СТАНДАРТ», «ЕЛІТ» і «ЕЛІТ + ». Якщо ви плануєте купити страховку рідним, їм абсолютно не обов'язково навіть приїжджати в СК.

  1. Отримання бонусів

Якщо Ви дбайливо ставитеся до свого здоров'я, не хворієте, то наша страхова компанія на наступний рік пропонує Вам пролонгацію Договору зі знижкою від 10 до 20 % і ще - Ваш страховий поліс медстрахування бере участь у щорічному розіграші призів.

Отримати консультацію фахівців, придбати поліс та оформити договір можна за адресою: 
м. Київ, вул. Луначарського 14, офіс 81 або за тел. (044) 541-02-02, (067) 569-42-41 

 

ОБРАТИ ТА ЗАМОВИТИ

 


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua