Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія
«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

Фінансовий моніторинг

Повідомлення про порушення законодавства України з ПВК/ФТ

Страхова компанія «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» неухильно дотримується вимог чинного законодавства в сфері запобігання та протидії корупції (ЗУ № 361-IX від 06.12.2019 «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів…»), а також всіх взятих на себе зобов’язань перед клієнтами і партнерами страхової компанії.

Просимо Вас повідомляти про відомі факти порушень, скориставшись формою «Повідомлення про порушення». Значення скорочень:
ВК/ФТ — легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та / або фінансування розповсюдження зброї масового знищення;
ПВК/ФТ — запобігання і протидія легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення.

Якщо вам відомо або ви стали свідками порушень законодавства з питань запобігання легалізації кримінальних доходів/фінансування тероризму або внутрішніх процедур компанії у цій сфері, ви маєте змогу проінформувати про такі факти з безкорисливих міркувань із зазначенням суттєвих деталей, використовуючи цю сторінку. Отримані факти будуть проаналізовані працівниками підрозділу фінансового моніторингу з урахуванням принципів конфіденційності.

Збереження конфіденційності вашої особистості, а також інформації, що міститься у вашому повідомленні, є винятково важливим для нас. Ви можете відправити своє повідомлення анонімно.

Звертаємо увагу, що всі поля повідомлення, окрім «П.І.Б» та «Email», обов'язкові для заповнення. У разі наявності порожніх полів або беззмістовної інформації, повідомлення не буде оброблено.

Форма «Повідомлення про порушення»


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua