Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу
Сівба озимих зернових культур

Станом на 13.09.2021 р. в Україні посіяно 775 тис. га озимого ріпаку, що становить 75% до прогнозу. Повністю завершили сівбу ріпаку аграрії Вінничини, Волині, Полтавщини, Сумщини, Рівненщини Черкащини та Буковини. Близькі до завершення Житомирщини, Київщини, Луганщини та Хмельниччини.

Озимих зернових культур посіяно 356 тис. га, або 5% до прогнозу. Лідерами по темпах сівби озимих зернових культур є аграрії Рівненщини, які посіяли 20% до прогнозу та Донеччини – 19%.

Пшениці посіяно 331 тис.га (5% до прогнозу) у 17 областях.

Ячменю посіяно  10 тис. га (1% до прогнозу) у 12 областях, жита - 15 тис. га (9% до прогнозу) у 5 областях.

Мінагрополітики

Показники сільського господарства

Сільське господарство, точніше, рослинництво - мабуть, єдина галузь економіки, в якій вдалося досягти зростання за 30 років незалежності. Звичайно, тут великий вплив має погодний фактор, а сонце, як відомо, світить і на злих, і на добрих. Однак зростання вдалося досягти насамперед завдяки інтенсифікації виробництва, тобто, переходу на більш сучасні сорти і технології. І навіть там, де шукачі знаходять «зраду» - мовляв, сади вирубують - нерідко скорочення площ компенсується зростанням врожайності. Тільки ось в тваринництві все до сих пір сумно.

Більше інформації за посиланням.

Переорієнтація вівчарства з виробництва вовни на м'ясо

Раніше споживання баранини в Україні перебувало практично на нулі, але зараз в середньому динаміка зростання становить 100% на рік. Також відбувається реструктуризація вівчарства, переорієнтація з виробництва вовни на м'ясо.

Детальніше:Перезавантаження вівчарства: споживання баранини в Україні щорічно зростає на 100%
Пріоритетні законопроєкти, на прийняття яких очікують українські аграрії

Напередодні початку роботи шостої сесії Верховної Ради IX скликання (вересень 2021 – січень 2022 року) агроспільнота підготувала ключові законопроєкти, розгляд і схвалення яких у найближчі місяці є важливим для ефективної роботи агросектору.

Детальніше:Напередодні VI сесії Верховної Ради України

За результатами проведеного фітосанітарного нагляду Держпродспоживслужбою у Вінницькій обл. запроваджено карантинний режим у зв’язку з виявленням в посівах кукурудзи регульованого шкідливого організму — західного кукурудзяного жука. Про це повідомила пресслужба відомства.

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua