Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

За незначні страхові внески надаємо
100-відсотковий захист врожаю.
Завжди разом!
Разом до успіху!
Новий пільговий страховий продукт «Захист фермера»

6-го жовтня 2021 року Проєкт USAID "Кредитування сільськогосподарських виробників - КЕП" в Україні провів зустріч з 20-ма кредитними спілками – партнерами Проєкту.

Заступник Директора з агрострахування СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» Ігор Васильович Назаренко провів презентацію в рамках проєкту USAID, де презентував новий пільговий страховий продукт «Захист фермера», який на 100% вирішує проблеми збитків та гарантій по кредитуванню. В процесі презентації було відкрите обговорення актуальних та важливих питань з учасниками проєкту.

У посівах кукурудзи гельмінтоспоріоз, пухирчаста та летуча сажка

У посівах кукурудзи повсюди поширені гельмінтоспоріоз, пухирчаста та летуча сажка. Про це свідчать дані фітосанітарного моніторингу Держпродспоживслужби, інформує Kurkul.com.

Згідно з інформацією, осередково на 1-8% качанів обліковують фузаріоз та бактеріоз (Дніпропетровська, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Житомирська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Черкаська обл.). Запас шкідливих організмів обмежується збиранням за низького зрізу (не вище 10 см), післязбиральним обробітком ґрунту, доведенням насіннєвого матеріалу до відповідних кондицій.

Також у посівах кукурудзи закінчується розвиток гусениць стеблового (кукурудзяного) метелика, які пошкодили 4-18% рослин та 3-10% качанів.

Ґрунт – основний виробничий ресурс аграрія

Якщо ви вже неодноразово обдумували шляхи підвищення врожайності та економічних показників господарства, чудовим кроком в цьому напрямку стане агрохімічне дослідження ґрунтів, пише agronews.ua.

В Україні умови для накопичення грунтової вологи складаються незадовільно

Агрометеорологічні умови за минулу декаду для завершення вегетації і збирання пізніх культур, початкового росту і розвитку посіяних озимих, підготовки площ для посіву були в загальному задовільними, однак неоднорідними по території і мінливими в часі.

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua