Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

НАМ — 10 РОКІВ

У вересні 2017 року виповнилося
10 років з моменту створення
СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»


Форум Бізнес та ІТ-лідерів 2018

Керівники СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» взяли участь в «Форумі Бізнес та ІТ-лідерів 2018», який проходив 26 червня 2018 року в Центрі Stereo Plaza, організатором якого виступила велика міжнародна компанія Terrasoft. 

Детальніше: Наша компанія прагне до інновацій
Розпочинаємо агрострахування як успішний бізнес

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» приняла участь у семінарі: «Розпочинаємо агрострахування як успішний бізнес», який проводився згідно Проекту «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії», що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку).

Детальніше: Наша Компанія планує розширяти продуктову лінійку страхових продуктів
Робота над розробкою нормативних документів

13.06.18, відбулось засідання робочої групи членів Асоціації «Страховий бізнес» щодо розгляду питання боротьби з дискримінаційними вимогами, які використовують Замовники торгів в тендерах, зокрема і при закупівлі послуг з обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації. Від ТДВ «СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» учасником робочої групи є Директор А.Іванців, за ініціативою якого і була створена ця група з членів Асоціації.

Детальніше: Наша Компанія активно працює в робочих групах при розробці нормативних документів
Інститут аналізу ризиків підтвердив рейтинг СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Інститут аналізу ризиків провів чергове рейтингування за підсумками першого кварталу поточного року і опублікував дані в спеціалізованому журналі «Вісник Інституту Аналізу Ризиків» №2 (26).

Детальніше: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» впевнено утримує рейтинг!
Структурні зміни в Компанії

З метою розширення діяльності та урахуванням планового розвитку ТДВ «СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ», збільшення активних продаж класичних видів страхування (майнове страхування, КАСКО, медичне страхування, страхування вантажів та професійної відповідальності) та розвитку страхування морських ризиків (страхування морських і річкових суден, страхування відповідальності судновласника, страхування цивільної відповідальності судноремонтних підприємств, страхування суден у будівництві, страхування маломірних суден (яхт)), планів з впровадження страхування сільськогосподарських ризиків, страхування кібер-ризиків тощо, виникає потреба щодо системної та якісної роботи щодо продажу страхових продуктів Компанії, забезпечення виконання планових бюджетних показників та високого рівня обслуговування клієнтів в СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ».

Детальніше: Структурні планові зміни в Компанії з метою розширення діяльності

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua