Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія
«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

 

Загальні показники СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Ґрунтуючись на повноцінному аналізі всіх звітних даних СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ», 2021 рік можна однозначно характеризувати як найуспішніший за всіма категоріями фінансових показників.

Тендер на пошук аудиторської компанії

Шановні партнери!

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» висловлює вам свою повагу та просить надати свої пропозиції щодо участі у тендері на пошук аудиторської компанії для проведення обов’язкового аудиту річної фінансової звітності нашої страхової компанії за 2021 рік.

Акція «МИ та СВІТ!»

Ми всі любимо, дуже любимо подорожі. Ми пізнаємо навколишній світ, історію, культуру інших країн та народів. Підписання «безвізу» з Європейським Союзом лише сприяло бурхливому розвитку подорожей. Світ поступово відкривається перед нами, і ми з кожним днем ​​стаємо часткою цього глобального світу. Звичайно, пандемія внесла суттєві корективи у наше мобільне життя. Країни, по мірі виникнення та проникнення нових штамів вірусу, вводили тимчасові місцеві локдауни. Від жорстких до більш-менш лояльних. Вакцинація, Ковідні паспорти і т.д. Нові реалії сучасного світу. Хочеш не хочеш – їх треба приймати.

КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2021

Наша Страхова компанія отримала листа від організатора НАЦІОНАЛЬНОГО РЕЙТИГУ ЯКОСТІ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ «ЗІРКА ЯКОСТІ», згідно якого завершився етап визначення кращих підприємств за актуальними даними статистики України. Цим листом нас офіційно повідомлено про завершення щорічного ранжування всіх суб'єктів України.

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua