Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Приватним клієнтам

Страхування - це простий і надійний спосіб захистити себе та своїх близьких і отримати фінансову підтримку у разі нещасного випадку

Страхування спортсменів

Нині різко зростає інтерес до спорту. Наше життя так чи інакше пов'язане із спортом. Одні займаються ним професійно (спортсмени, тренери, судді), інші працюють «допоміжним персоналом» в галузі спорту (масажисти, лікарі, менеджери і т. д.) або є організаторами спортивних змагань, треті освітлюють спортивні змагання (журналісти, коментатори), а всі інші є уболівальниками або простими глядачами.

Останнім часом більш нагальними виникають питання в області захисту життя і здоров'я спортсменів під час змагань, тренувань і зборів, які можуть привести до травматичних ушкоджень або іншим розладам здоров'я спортсмена, а також, на жаль,  до смерті. Не останнє місце в системі організації спортивних заходів належить страхуванню.

Сьогодні обов'язковою умовою участі спортсменів в змаганнях і підготовчих тренуваннях нерідко стає страхування від нещасного випадку на змаганнях. Це не тільки знімає з керівників спортивних Федерацій фінансові претензії травмованих спортсменів і їх представників, а й дозволяє частково або повністю компенсувати витрати на лікування спортсменів.

Страхування спортсменів України здійснюється на випадок загибелі або смерті застрахованого під час підготовки до змагань та участі в них; втрати застрахованим працездатності внаслідок поранення, контузії, травми або каліцтва, захворювання чи інвалідності, що сталися під час підготовки до змагань та участі в них.

Наша Страхова компанія пропонує страхування спортсменів від нещасних випадків за декількома Програмами.

Програми страхування розроблені для спортсменів клубних команд, та збірних команд, а також для особистого страхування спортсменів. Пропонуємо декілька видів програм страхування в залежності від статусу змагань, в яких беруть участь спортсмени,  а саме :

 • Договір «Місцевий» - для участі у районних та місцевих змаганнях;
 • Договір «Регіональний» - для участі у міських та обласних змаганнях;
 • Договір «Всеукраїнський» - для участі в загальнодержавних змаганнях.

Страховими ризиками є:

 1. Тяжке травматичне ушкодження Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку ;
 2. Встановлення первинної інвалідності 1, 2 або 3 групи внаслідок нещасного випадку;
 3. Смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

При  травматичному ушкодженні  розмір страхової виплати встановлюється у відсотках від страхової суми  відповідно до Правил страхування від нещасних випадків.

При настанні  постійної втрати працездатності із встановленням інвалідності страхова виплата здійснюється Застрахованій особі в розмірі:

 • при встановленні першої групи інвалідності — 90% страхової суми;
 • при встановленні другої групи інвалідності — 75% страхової суми;
 • при встановленні третьої групи інвалідності — 50% страхової суми.

При настанні  смерті  Застрахованої особи Вигодонабувачеві (спадкоємцям Застрахованої особи) виплачується 100% страхової суми.

Розмір страхового тарифу залежить від:

 • виду спорту, яким займається спортсмен (Застрахована особа);
 • строку дії Договору страхування;
 • кількості Застрахованих осіб

Територія страхового покриття: Україна.

Строк дії Договору страхування, укладаються, як правило, на конкретний період змагань або на 1 рік.

У будь-якому випадку представник «СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»» відповість на всі Ваші запитання, надасть додаткову інформацію та підбере для Вас та Вашого колективу оптимальний варіант страхування, який задовольнить саме Вас.

 

ОБРАТИ ТА ЗАМОВИТИ

 


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua