Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

Перестрахування

Вибираючи страхову компанію, фізичній особі або організації необхідно враховувати багато факторів: репутацію страховика, суми страхових премій і порядок їх сплати, наявність ліцензії, розмір власних коштів і оплаченої частки статутного капіталу компанії-страховика і т.д. І лише небагато клієнти, особливо при страхуванні великих або складних ризиків, цікавляться, чи буде страховик укладати договір перестрахування, і якщо так, то з ким і на яких умовах. Тим часом, основа фінансової стійкості страховиків - наявність сплаченого статутного капіталу і страхових резервів, а також системи перестрахування. Адже перестрахувальник своїми резервами підтримує перестраховика при виконанні його зобов'язань перед клієнтом.

На перший погляд, всі питання, пов'язані з перестрахуванням ризиків, не повинні особливо хвилювати страхувальника або застрахована особа (вигодонабувача), оскільки відповідальність перед ними при настанні страхового випадку в повному обсязі несе тільки та страхова компанія, з якою був укладений договір. Але на практиці іноді виникають ситуації, коли клієнту до укладення договору з тією чи іншою страховою компанією має сенс обговорити саму можливість і умови перестрахування або позначити свої переваги і побажання при виборі перестраховщіка.Для клієнта, що уклав договір страхування, досить важливий сам факт, що страховик добровільно перестраховує прийняті ризики в солідних страхових або перестрахових компаніях. Адже при укладанні договору перестраховик зазвичай ретельно вивчає реальний стан справ перестрахувальника.

Таким чином, враховуючи вимоги законодавства України, надійність у виконанні прийнятих на себе зобов'язань перед страхувальником і підвищення фінансової стійкості шляхом перерозподілу застрахованих ризиків СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» активно співпрацює з провідними страховими компаніями України і перестрахувальними брокерами. Наша Компанія ретельно відбирає партнерів для перестрахування ризиків, враховуючи їх фінансові показники, наявність і якість їх перестрахувальних програм, особливо можливість перестрахування у провідних перестрахувальних компаніях світу або на спеціалізованому страховому ринку Ллойд (Лондон, Великобританія).

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» не тільки передає прийняті ризики перестраховикам, а й готова приймати такі ризики на своє утримання.

На сьогоднішній день СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» уклала Генеральні договору про співробітництво в галузі факультативного перестрахування (ретроцесії) з наступними компаніями:

СК «УНІКА»

СК «Альфа страхування»

СК «Універсальная»

СК «Українский страховий капітал»

СК «АСКА»

СК «АРМА»

НАСК «ОРАНТА»

СК «Енергорезерв»

АТ «ПРОСТО-страхування »

СК «ПЗУ»

СК «Українська страховая група»

СК «Престиж»

Ми приймаємо ризики за всіма класичними видами страхування з факультативного і облігаторного методу. Керуючись принципами максимального захисту страхового портфеля, нами затверджені наступні базові ємності власного утримання по найбільш поширених видів страхування в межах наступних лімітів: 

Вид страхування

Утримання, грн.

КАСКО (легкові автомобілі)

до 200 000,00

КАСКО (автобуси, вантажні автомобілі, мікроавтобуси)

до 250 000,00

КАСКО (с/г техніка, спецтехніка)

до 500 000,00

добровільний нещасний випадок

до 250 000,00

страхування майна, вантажів

до 2 000 000,00

Наші принципи роботи по вхідному перестрахуванню:

  • продуманий андеррайтинг;
  • кваліфікована і оперативна котирування ризиків;
  • швидке врегулювання збитків;
  • суворе дотримання умов договору про співробітництво;
  • надання знижок до тарифів на пролонгацію за договорами перестрахування, які пройшли без збитків;
  • порядність, стабільність і конфіденційність.

Ми цінуємо кожного свого Партнера і надамо Вам найкращі послуги у сфері перестрахування!


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua