Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

Перестрахування

Вибираючи страхову компанію, фізичній особі або організації необхідно враховувати багато факторів: репутацію страховика, суми страхових премій і порядок їх сплати, наявність ліцензії, розмір власних коштів і оплаченої частки статутного капіталу компанії-страховика і т.д. І лише небагато клієнти, особливо при страхуванні великих або складних ризиків, цікавляться, чи буде страховик укладати договір перестрахування, і якщо так, то з ким і на яких умовах. Тим часом, основа фінансової стійкості страховиків - наявність сплаченого статутного капіталу і страхових резервів, а також системи перестрахування. Адже перестрахувальник своїми резервами підтримує перестраховика при виконанні його зобов'язань перед клієнтом.

На перший погляд, всі питання, пов'язані з перестрахуванням ризиків, не повинні особливо хвилювати страхувальника або застрахована особа (вигодонабувача), оскільки відповідальність перед ними при настанні страхового випадку в повному обсязі несе тільки та страхова компанія, з якою був укладений договір. Але на практиці іноді виникають ситуації, коли клієнту до укладення договору з тією чи іншою страховою компанією має сенс обговорити саму можливість і умови перестрахування або позначити свої переваги і побажання при виборі перестраховщіка.Для клієнта, що уклав договір страхування, досить важливий сам факт, що страховик добровільно перестраховує прийняті ризики в солідних страхових або перестрахових компаніях. Адже при укладанні договору перестраховик зазвичай ретельно вивчає реальний стан справ перестрахувальника.

Таким чином, враховуючи вимоги законодавства України, надійність у виконанні прийнятих на себе зобов'язань перед страхувальником і підвищення фінансової стійкості шляхом перерозподілу застрахованих ризиків СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» активно співпрацює з провідними страховими компаніями України і перестрахувальними брокерами. Наша Компанія ретельно відбирає партнерів для перестрахування ризиків, враховуючи їх фінансові показники, наявність і якість їх перестрахувальних програм, особливо можливість перестрахування у провідних перестрахувальних компаніях світу або на спеціалізованому страховому ринку Ллойд (Лондон, Великобританія).

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» не тільки передає прийняті ризики перестраховикам, а й готова приймати такі ризики на своє утримання.

На сьогоднішній день СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» уклала Генеральні договору про співробітництво в галузі факультативного перестрахування (ретроцесії) з наступними компаніями:

СК «Брокбізнес»

СК «Ультра Альянс»

СК «Універсальная»

СК «Українский страховий капітал»

СК «Рідна»

СК «Велтлінер»

НАСК «ОРАНТА»

СК «Енергорезерв»

ПрАТ «ВУСО»

СК «ПЗУ»

СК «Українська страховая група»

СК «Престиж»

Ми приймаємо ризики за всіма класичними видами страхування з факультативного і облігаторного методу. Керуючись принципами максимального захисту страхового портфеля, нами затверджені наступні базові ємності власного утримання по найбільш поширених видів страхування в межах наступних лімітів: 

Вид страхування

Утримання, грн.

КАСКО (легкові автомобілі)

до 500 000,00

КАСКО (автобуси, вантажні автомобілі, мікроавтобуси)

до 500 000,00

КАСКО (с/г техніка, спецтехніка)

до 700 000,00

добровільний нещасний випадок

до 300 000,00

страхування майна, вантажів

до 3 000 000,00

Наші принципи роботи по вхідному перестрахуванню:

  • продуманий андеррайтинг;
  • кваліфікована і оперативна котирування ризиків;
  • швидке врегулювання збитків;
  • суворе дотримання умов договору про співробітництво;
  • надання знижок до тарифів на пролонгацію за договорами перестрахування, які пройшли без збитків;
  • порядність, стабільність і конфіденційність.

Ми цінуємо кожного свого Партнера і надамо Вам найкращі послуги у сфері перестрахування!


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua