Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Приватним клієнтам

Страхування - це простий і надійний спосіб захистити себе та своїх близьких і отримати фінансову підтримку у разі нещасного випадку

Страхування від нещасного випадку

Щорічно з мільйоном людей трапляються нещасні випадки - вдома, на роботі, на вулиці. Більшість проходить легко, але часом наслідки можуть бути вельми серйозними: втрата працездатності, інвалідність, зниження рівня життя сім'ї тощо. Страхування - це простий і надійний спосіб захистити себе і своїх близьких і отримати фінансову підтримку у разі нещасного випадку або гострого захворювання.

Здоров'я - найцінніший ресурс людини. Звичайно, ніхто не може убезпечити себе від нещасного випадку. А ось подбати про власну фінансову захисті може кожен. Страхування від нещасного випадку в СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» гарантує фінансову підтримку Вам і Вашій родині у випадку раптових неприємностей.

Об'єктом страхування майнові інтереси, пов'язані з життям, здоров'ям та працездатністю Страхувальника (Застрахованої особи).

Страхова сума (сума, в межах якої Страховик зобов'язаний провести виплату при настанні страхового випадку) обирається Страхувальником.

Страховими випадками є наступні події, які сталися в результаті нещасного випадку, який мав місце під час дії Договору страхування та підтверджені документами, виданими компетентними органами (медичними установами, судом і т.д.):

  • тимчасова втрата Застрахованою особою загальної працездатності не менш ніж на 5 днів у результаті нещасного випадку;
  • стійка втрата Застрахованою особою загальної працездатності (встановлення групи інвалідності) внаслідок нещасного випадку;
  • смерть застрахованої особи в результаті нещасного випадку.

Під нещасним випадком вважається раптова, випадкова , короткочасна подія, незалежне від волі Застрахованої особи, що фактично відбулася внаслідок різних зовнішніх факторів (фізичних, хімічних, технічних тощо, характер, час і місце якого можливо однозначно визначити і внаслідок якої настав розлад здоров'я Застрахованої особи або її смерть.

Розмір страхового внеску залежить від наступних факторів:

  • групи ризику;
  • кількості застрахованих осіб;
  • страхової суми;
  • обраних страхових ризиків;
  • інших факторів.

Договори страхування можуть укладатися на термін від 1 до 12 місяців.

Отримати консультацію фахівців, придбати поліс та оформити договір можна за адресою:
м. Київ, вул. Луначарського 14, офіс 81 або за тел. (044) 541-02-02, (067) 569-42-41


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua