Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Новини

СТРАХОВОГО РИНКУ

 
 
 
EMSA: Щорічний огляд морських аварій та подій

Європейське агентство морської безпеки (European Maritime Safety Authority, EMSA) опублікувало свій Щорічний огляд морських аварій та подій (Annual Overview of Marine Casualties and Incidents). У доповіді відображена остання статистика по розслідуванням обставин на морі, відомості про яких надаються країнами Європейського Союзу в базу Європейської інформаційної платформи про морські події (EMCIP).

Детальніше:Найбільша кількість моряків гине в результаті зіткнень і падінь
IATA оголосила про збільшення в 2020 році показника аварійності в сфері цивільної авіації

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) оголосила про збільшення в 2020 році показника аварійності в сфері цивільної авіації, незважаючи на загальне зниження кількості польотів, говориться в прес-релізі організації, опублікованому на її сайті.

Детальніше:IATA повідомила про зростання в 2020 році коефіцієнта аварійності в цивільній авіації
Судна втрачають в море щорічно півтори тисячі контейнерів

Всесвітня рада по судноплавству (WSC) опублікував оновлений звіт про кількість контейнерів, які щорічно втрачаються в море під час транспортування. За даними організації, в останні роки тенденція починає знижуватися - судна втрачають в море менш півтори тисячі контейнерів. Матеріал опублікований виданням Hellenic shipping news.

Детальніше:Морське страхування + страхування вантажів!!!
Головою робочої групи з приймання та передачі документів ЯСП призначено директора СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» Анатолія Іванціва

Загальні збори страховиків-членів Ядерного страхового пулу України (ЯСП) 12 липня 2021 року звільнили Олександра Бабенко від обов'язків генерального директора об'єднання та обрали на цю посаду Дмитра Расшівалова.

Детальніше:Загальні збори Ядерного страхового пулу України змінило генерального директора
Закон регулює відносини, пов’язані із страхуванням сільськогосподарської продукції з державною підтримкою

Прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою»

Детальніше:Удосконалено правове регулювання страхування сільськогосподарської продукції

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua