Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Новини

СТРАХОВОГО РИНКУ

 
 
 
Стратегічні питання Асоціації «Страховий бізнес»

Асоціація «Страховий бізнес» провела 08.04.2019 Загальні збори. Від імені Страхової Компанії «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» на цих зборах брав участь Директор Компанії Анатолій Іванців. На зборах було розглянуто декілька важливих питань розвитку страхового ринку України, проблемних поточних та стратегічних питань, які викликають особливу занепокоєність у членів Асоціації «Страховий бізнес» та питання розвитку самої Асоціації.

Детальніше: Загальні збори Асоціації «Страховий бізнес»
Підписано договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності за ядерну шкоду

 Національна атомна енергогенеруюча компанія (НАЕК) "Енергоатом" і керуюча страхова компанія від імені Ядерного страхового пулу України (ЯСПУ) 22 березня 2019 року уклали договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності за ядерну шкоду вартістю 191,1 млн грн (5,07 млн ​​спеціальних прав запозичення, СПЗ).

Детальніше: Ядерний страховий пул застрахував відповідальність "Енергоатому" по 28 квітня 2020 р.
Засідання робочої групи АСБ по перестрахуванню

 За ініціативи Асоціації «Страховий бізнес» (АСБ) та активній підтримці СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ», 22.03.19 відбулося засідання робочої групи АСБ по перестрахуванню (ЕКСПО СТРАХУВАННЯ, Стройполіс, Престиж, Рідна, Київ Ре, Мотор-Гарант, Кремень, Альфа-Гарант) за участю інших представників страхового ринку України, зацікавлених в якісному перестрахуванні своїх ризиків та які не є членами Асоціації.

Детальніше: Можливості створення Перестрахового Пулу України
ХV Міжнародна Карпатська страхова конференція

 Організаторами цієї конференції виступили Центр бізнес-стратегій «Перспектива» і Ліга страхових організацій України.

 На цьому традиційному зимової зустрічі збираються керівники та представники органів державної влади, топ-менеджмент і провідні фахівці компаній, громадських об'єднань і державних установ, професійно діють на страховому ринку, ведуть регуляторну та законотворчу діяльність, перестрахувальники, брокери, інвестиційні, юридичні та IT-компанії, фінансові аналітики, вчені, журналісти.

Детальніше: В Яремче відбулася ХV Міжнародна Карпатська страхова конференція
Впровадження міжнародних стандартів звітності

 Представники «СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» взяли участь в семінарі, організованому відомою міжнародною компанією «Ернст енд Янг» з впровадження міжнародних стандартів звітності.

Детальніше: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» впроваджує міжнародні стандарти

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua