Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Новини

СТРАХОВОГО РИНКУ

 
 
 
XIX Міжнародний фінансовий форум

XIX Міжнародний фінансовий форум учасників страхового ринку проходив з 12 по 15 вересня в Одесі. Організаторами форуму виступили Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України.

Детальніше:СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» взяла участь у XIX Міжнародному фінансовому форумі
Реформування фінансового ринку

Директор СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» Анатолій Іванців від імені Асоціації «Страховий Бізнес» взяв участь в нараді робочої групи Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної ради з розгляду проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій держрегулювання ринків  фінансових послуг».

Детальніше:Реформа фінансового ринку
Аналітичний звіт з макроекономіки, банківського сектору, та ринку внутрішнього боргу України

07 червня 2019 року Аналітичний департамент групи  ICU провів презентацію аналітичного звіту по макроекономіці, банківському сектору, та ринку внутрішнього боргу України, яка зараз ще більш актуальна в контексті питань співпраці України з МВФ, розмов навколо «вірогідності дефолту» та за фактом підключення України до Clearstream. СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» на заході представляв Директор компанії Анатолій Іванців.

Детальніше:СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» взяла участь у аналітичній презентації ICU щодо макроекономічних показників
Семінар Oakeshott Insurance

30.05.19, в Києві відбувся 20-й семінар міжнародного брокера Оукшотт Іншуранс зі страхування і перестрахування. На семінарі були присутні багато учасників українського страхового ринку, не тільки з Києва, а також з Одеси і Дніпра, з інших міст України. Всього було присутнє на семінарі вісімдесят чоловік.

Детальніше:Традиційний щорічний семінар з перестрахування

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua