Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Новини

СТРАХОВОГО РИНКУ

 
 
 
Обов'язкове екологічне страхування для компаній з високою групою ризику екологічних порушень

Кабмін пропонує ввести обов'язкове екологічне страхування для 14 тисяч компаній з високою групою ризику екологічних порушень - якщо Верховна Рада прийме закон, ці компанії будуть виплачувати страхування за завдані збитки.

На міжнародній конференції «Made in Odesa»

Одеський Регіональний Центр СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" бере активну участь в програмі IV ЩОРІЧНОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ «Made in Odesa» яка проходить сьогодні, 09 вересня 2021 року в Одесі.

УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ КЛУБ

НБУ жорстко критикує попередній закон, який був «під 3 компанії», але зараз НБУ робить ще гірше, ще більше монополізує ринок та надає можливість працювати тільки декільком компаніям з іноземним капіталом! НБУ знищує український ринок агрострахування та стимулює вивід капіталу за кордон!

 

Читати статтю Анатолія Іванціва

 

EMSA: Щорічний огляд морських аварій та подій

Європейське агентство морської безпеки (European Maritime Safety Authority, EMSA) опублікувало свій Щорічний огляд морських аварій та подій (Annual Overview of Marine Casualties and Incidents). У доповіді відображена остання статистика по розслідуванням обставин на морі, відомості про яких надаються країнами Європейського Союзу в базу Європейської інформаційної платформи про морські події (EMCIP).

IATA оголосила про збільшення в 2020 році показника аварійності в сфері цивільної авіації

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) оголосила про збільшення в 2020 році показника аварійності в сфері цивільної авіації, незважаючи на загальне зниження кількості польотів, говориться в прес-релізі організації, опублікованому на її сайті.

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua