Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Новини

СТРАХОВОГО РИНКУ

 
 
 
Асоціація «Страховий бізнес» у Запоріжжі

2-3 серпня 2018 р. члени Асоціації «Страховий бізнес» провели виїзне засідання Асоціації у м. Запоріжжя.

У засіданні взяли участь компанії з п’яти регіонів України – як члени Асоціації, так й інші учасники ринку, що поділяють позиції Асоціації щодо підходів до розвитку українського страхування.
Головним завданням засідання було виробити спільне стратегічне бачення та рішення низки невідкладних поточних питань та проблем ринку.

Детальніше: Страховий бізнес радиться на Хортиці
Макроекономічний огляд України

19 липня 2018 року Аналітичний департамент групи ICU провів презентацію аналітичного звіту по макроекономіці, банківському сектору, та ринку внутрішнього боргу України.

Спікери ICU — Олександр Вальчишен, Олександр Мартиненко, Тарас Котович та Михайло Демків виступили за наступними темами:

Детальніше: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» взяла участь у презентації макроаналітичного огляду ICU
День працівника страхового ринку

Нацкомфінпослуг України погодила проект указу президента "Про День працівника страхового ринку", повідомляється на сайті регулятора. 

"Установити в Україні професійне свято - День працівника страхового ринку, який відзначається щорічно 10 травня", - закріплено проектом указу. 

Детальніше: Нацкомфінпослуг ініціює введення Дня працівника страхового ринку
Основні принципи розробки продуктів індексного страхування

Наша страхова компанія «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» взяла участь у семінарі «Основні принципи розробки продуктів індексного страхування» для представників страхового ринку України за участі спеціально запрошеного провідного спеціаліста з індексного страхування Групи Світового Банку, актуарія, Шадрека Мапфумо.

Детальніше: Нові перспективні види страхування сільськогосподарських ризиків!
Агрострахування в Україні

Директор ТДВ «СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» А.Іванців взяв участь у круглому столі на тему: «Результати аналізу ринку агрострахування в Україні: уточнені дані щодо виплат у 2017 році та попередні дані страхування у 2018 році», який проводився від імені Проекту «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії», що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку).

Детальніше: Результати аналізу ринку агрострахування в Україні

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua