Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Новини

СТРАХОВОГО РИНКУ

 
 
 
Аналітичний звіт з макроекономіки, банківського сектору, та ринку внутрішнього боргу України

07 червня 2019 року Аналітичний департамент групи  ICU провів презентацію аналітичного звіту по макроекономіці, банківському сектору, та ринку внутрішнього боргу України, яка зараз ще більш актуальна в контексті питань співпраці України з МВФ, розмов навколо «вірогідності дефолту» та за фактом підключення України до Clearstream. СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» на заході представляв Директор компанії Анатолій Іванців.

Детальніше: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» взяла участь у аналітичній презентації ICU щодо макроекономічних показників
Семінар Oakeshott Insurance

30.05.19, в Києві відбувся 20-й семінар міжнародного брокера Оукшотт Іншуранс зі страхування і перестрахування. На семінарі були присутні багато учасників українського страхового ринку, не тільки з Києва, а також з Одеси і Дніпра, з інших міст України. Всього було присутнє на семінарі вісімдесят чоловік.

Детальніше: Традиційний щорічний семінар з перестрахування
Стратегічні питання Асоціації «Страховий бізнес»

Асоціація «Страховий бізнес» провела 08.04.2019 Загальні збори. Від імені Страхової Компанії «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» на цих зборах брав участь Директор Компанії Анатолій Іванців. На зборах було розглянуто декілька важливих питань розвитку страхового ринку України, проблемних поточних та стратегічних питань, які викликають особливу занепокоєність у членів Асоціації «Страховий бізнес» та питання розвитку самої Асоціації.

Детальніше: Загальні збори Асоціації «Страховий бізнес»
Підписано договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності за ядерну шкоду

 Національна атомна енергогенеруюча компанія (НАЕК) "Енергоатом" і керуюча страхова компанія від імені Ядерного страхового пулу України (ЯСПУ) 22 березня 2019 року уклали договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності за ядерну шкоду вартістю 191,1 млн грн (5,07 млн ​​спеціальних прав запозичення, СПЗ).

Детальніше: Ядерний страховий пул застрахував відповідальність "Енергоатому" по 28 квітня 2020 р.
Засідання робочої групи АСБ по перестрахуванню

 За ініціативи Асоціації «Страховий бізнес» (АСБ) та активній підтримці СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ», 22.03.19 відбулося засідання робочої групи АСБ по перестрахуванню (ЕКСПО СТРАХУВАННЯ, Стройполіс, Престиж, Рідна, Київ Ре, Мотор-Гарант, Кремень, Альфа-Гарант) за участю інших представників страхового ринку України, зацікавлених в якісному перестрахуванні своїх ризиків та які не є членами Асоціації.

Детальніше: Можливості створення Перестрахового Пулу України

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua