Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Приватним клієнтам

Страхування - це простий і надійний спосіб захистити себе та своїх близьких і отримати фінансову підтримку у разі нещасного випадку

Страхування водного транспорту

Страхування судна на період навігації (КАСКО)

За цим видом страхування під захист беруться судна на період навігації. Страхова компанія «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» пропонує два варіанта програми страхування:

«З відповідальністю за загибель чи пошкодження судна».
Страховими випадками за цим видом є:

 • повна загибель судна;
 • аварійні пошкодження корпусу, зовнішнього та внутрішнього оздоблення, двигуна, механізмів, обладнання внаслідок пожежі, стихійного лиха, катастрофи, посадки судна на мілину, зіткнення суден між собою або з різними нерухомими або плавучими предметами;
 • зникнення судна безвісті;
 • загальна аварія та інші випадки.

«З відповідальністю за загибель судна» за цим видом страхування відшкодовуються збитки пов'язані лише з повною конструктивною чи фактичною загибеллю внаслідок усіх випадків, що перелічені вище. Така програма страхування є дешевшою, але вона не позбавить Вас несподіваних дрібних та середніх витрат внаслідок пошкоджень чи поламок, але ризик несподіваної втрати майна, тобто відшкодування повної вартості судна, забезпечить.

Також за цією програмою відшкодовуються всі необхідні та доцільні витрати страхувальника з рятування судна.

Страхова сума (сума, в межах якої Страховик зобов'язаний провести виплату при настанні страхового випадку) встановлюється в межах вартості судна на момент укладання договору з урахуванням зносу.

Розмір страхового внеску залежить від наступних факторів:

 • страхової суми (вартості транспортного засобу);
 • обраних страхових ризиків;
 • обраних франшиз (частини відповідальності, що залишається за власником судна);
 • виду та призначення судна;
 • умов експлуатації судна;
 • інших факторів.

Договори страхування водного транспорту можуть укладатися на строк до 1 року.

Страхування на період зберігання.

Цей вид страхування забезпечить Вам відшкодування у випадку пошкодження судна під час його зберігання на відкритих майданчиках, в ангарах, гаражах, на складах, тощо, внаслідок:

 • пожежі;
 • стихійного явища;
 • вибуху;
 • протиправних дій третіх осіб (псування, крадіжка, підпал, грабіж, вандалізм).

Таким договором передбачене відшкодування усіх майнових ризиків відносно застрахованого судна, що значно збільшуються протягом періоду, коли:

 1. За судном та місцем його перебування не може бути забезпечено належного нагляду;
 2. Особи та структури, що приймають його на зберігання на відкритих майданчиках яхт-клубів, ропів та інших місцях не несуть повної відповідальності за судно, додаткове обладнання на ньому.

Страхування відповідальності власників водного транспорту за шкоду, заподіяну майну, життю, здоров'ю третіх осіб та навколишньому середовищу у лімітах, встановлених договором страхування

Це питання досить актуальне саме під час перегонів, змагань, що влаштовують Федерація вітрильного спорту України та організатори змагань світового рівня. Постійні учасники таких змагань з пунктом «Умови безпеки» Правил перегонів вже знайомі.

Розмір максимальної відповідальності (ліміти відповідальності, тобто сума, в межах якої страхова компанія здійснює відшкодування), встановлюється у більшості випадків фіксованим, незалежно від судна-учасника. При цьому страховий внесок за таке страхування розраховується як відсоток від загального розміру відповідальності Страхової компанії. Передбачений страховий захист за основними напрямами:

 • життя та здоров'я третіх осіб;
 • майно третіх осіб (рухоме, нерухоме);
 • шкода навколишньому середовищу.

Наприклад такий розподіл обсягів страхового захисту:

відповідальність за шкоду майну

EUR 20 000

відповідальність за шкоду життю та здоров'ю

EUR 20 000

відповідальність за шкоду навколишньому середовищу

EUR 50 000

Треба зазначити, що відповідальність за шкоду навколишньому середовищу насамперед актуальна для моторних яхт, що пересуваються міжнародними водними шляхами. Більшість іноземних портів та марин вимагають наявність страхового захисту, що відповідає умовам міжнародного полісу P&I. Цей страховий продукт, прийнятий у міжнародній практиці, користується попитом, як за кордоном, так вже в Росії та Україні у власників коштовних моторних та вітрильних яхт. Цим страхуванням передбачені головні принципи та умови світових Клубів взаємного страхування, умови яких визнані на міжнародному рівні. В цьому випадку Страхувальнику надається міжнародний «CERTIFICATE OF INSURANCE», що підтверджений надійним захистом світових страхових компаній та брокерів.

Страхування судна під час транспортування.

Страхування на випадок пошкодження або втрати судна під час транспортування будь-яким видом транспорту за програмою страхування вантажів:

 • автомобільним - на причепі, зверху чи в середині кузова (у фурі);
 • морським чи повітряним;
 • іншими видами.

Приблизна вартість страхування при транспортуванні судна автомобільним транспортом по території України становитиме 0,2% від вартості судна за перевезення.Треба зазначити, що якщо судно транспортується на буксирі водою - таке страхування, на відміну від вказаних вище, здійснюється за програмою водного КАСКО.

Виникає питання: «ЧИ ВАРТО ВИТРАТИТИ ОДИН ДЕНЬ ТА НЕЗНАЧНИЙ БЮДЖЕТ, ОТРИМАВШИ НАТОМІСТЬ СПОКІЙ ТА ОЧІКУВАННЯ ЛИШЕ ПРИЄМНИХ СЮРПРИЗІВ, ЯКІ ГОТУЄ НАМ ЖИТТЯ?» Більшість людей у світі вже відповіли без сумніву: «ТАК» 

Отримати консультацію фахівців, придбати поліс та оформити договір можна за адресою: 
м. Київ, вул. Луначарського 14, офіс 81
 або за тел. (044) 541-02-02, (067) 569-42-41


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua