Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

Дзюбенко Олександр Віталійович

dzubenkoНародився 03.07.1958 року в Києві.

З 1975 по 1980 роки вчився в Київському Вищому Військовому авіаційно-інженерному училищі ВПС. Після його закінчення служив в авіаційних структурах ВПС на інженерних посадах. У 1992 роки демобілізувався з лав ВС СРСР і переїхав до Києва. З того ж часу працював в страхових компаніях України по Авіаційному страхуванню і врегулюванню авіаційних подій. Серед партнерів були практично всі державні Авіакомпанії і Авіапідприємства України.

Брав участь в розробці норм Повітряного Кодексу України по обов'язковому авіаційному страхуванню, практично всіх нормативних актів, що регламентують обов'язкове авіастрахування в Україні. Є великий досвід у врегулюванні авіаподій - ряд катастроф з першим екземпляром Ан-70, Ан-140, інших літаків вітчизняного виробництва, і ряду комерційних авіакомпаній.

Розробляв ряд страхових програм для найбільших пасажирських Авіаперевізників України - ДАК "Авіалінії України", ДАП "Україна", Аеросвіт, Міжнародні авіалінії України, а також програм страхування Відповідальності адміністрації Аеропортів України - для МА Одеса, Луганськ, Київ, Миколаїв, Сімферополь.


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua