Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

Іванців Анатолій Євгенович

ИВАНЦИВ Анатолий ЕвгеньевичЗакінчив Київський університет ім.  Т. Г. Шевченко.  (1992), спеціальність «Фізик-ядерник»;  Міжнародний інститут менеджменту (1998 г.) має ступінь МВА;  з березня до квітня 1998р. проходив стажування в США.

 01.09.17-29.12.18 - Тернопільський Національний економічний університет;  Спеціальність - Фінанси, банківська справа і страхування.  Магістр.  Диплом з відзнакою.

 У 1992р.  працював інженером в Інституті ядерних досліджень Академії наук України.

 У 1993 - 2001 рр.  працював в структурі АК «Київенерго» на різних посадах - пройшов шлях від слюсаря з обслуговування теплових мереж до секретаря Правління компанії, члена Правління АК «Київенерго».

 Більше 13 років безперервного стажу в сфері страхового бізнесу на керівній посаді в одній Компанії з моменту її заснування.

 З 2000 р - Генеральний директор страхової компанії «Київ-Енерго-Поліс».  Рішенням правління компанії від 10 жовтня 2006 року в СК «Київ-Енерго-Поліс» проведено «ребрендинг» і перейменування компанії на ЗАТ СК «Крона».  У 2011 році після перейменування, в зв'язку з вимогою законодавства, з ЗАТ «СК «Крона» в ПрАТ «СК «КРОНА» - став Головою Правління компанії.

 Поєднував керівництво Страховою компанією «КРОНА» з обов'язками позаштатного радника Міністерства палива та енергетики України (2005 - 2006 рр.), Голови Наглядової ради АБ «Енергобанк», а також з посадою радника Голови Одеської обласної державної адміністрації на громадських засадах.

 У 2010 році нагороджений дипломом «Керівник року України» за професійне управління підприємством - лідером економіки України.  Нагороджений Дипломом ТОР-менеджера успішних Страхових компаній в 2017 році.

Свого часу був двічі обраний членом Ради Ядерного страхового пулу України (ЯСП), а також членом Ревізійної комісії Моторно-транспортного страхового бюро України (МТСБУ).  З 2018 роки Заступник Голови Ради ЯСП.

 З 06 вересня 2013 р очолив на посаді директора Страхову компанію «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ».

 Хобі - робота, футбол, кіно, рок-музика, політика, рибалка.

 Одружений, виховує 2-х дочок.


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua