Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

За незначні страхові внески надаємо
100-відсотковий захист врожаю.
Завжди разом!
Разом до успіху!

Радимось з фермерами – як зробити страхування цікавим для них!

Як уже повідомлялось команда ТДВ «СК«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» вже розробила ряд  високоякісних, новітніх страхових продуктів, які базуються на міжнародних технологіях та максимально адаптовані для фермерів та великих агрохолдингів в Україні.

 В Компанії вже розроблено та затверджено сучасні програми страхування посівів і майбутнього врожаю соняшнику і кукурудзи  та озимих зернових культур.

В рамках підготовки до нової посівної кампанії розробляється особливий страховий продукт для середніх та малих фермерських господарств. Його суть в тому, щоб за незначні страхові внески надати 100-відсотковий захист. Так, без будь-яких франшиз та часткового покриття! Саме повне, стовідсоткове відшкодування сплачується фермеру!

Нам цікава думка фермерів про концепцію такого страхування, тому 18 серпня була проведена зустріч з окремими представниками фермерського співтовариства на Черкащині де заступник директора з агрострахування ТДВ «СК«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» Ігор Назаренко ознайоми фермерів з пропозицією по новій програмі страхування та вислухав їх побажання.

Саме  результати таких зустрічей зроблять наш страховий продукт більш адаптованим до інтересів фермерів, а відповідно і більш популярним серед них.

Тож наша команда закликає всіх зацікавлених до співпраці.

Завжди разом! Разом до успіху!


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua