Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

За незначні страхові внески надаємо
100-відсотковий захист врожаю.
Завжди разом!
Разом до успіху!

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» презентувала новий агростраховий продукт «Захист фермера»

6-го жовтня 2021 року Проєкт USAID "Кредитування сільськогосподарських виробників - КЕП" в Україні провів зустріч з 20-ма кредитними спілками – партнерами Проєкту.

Заступник Директора з агрострахування СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» Ігор Васильович Назаренко провів презентацію в рамках проєкту USAID, де презентував новий пільговий страховий продукт «Захист фермера», який на 100% вирішує проблеми збитків та гарантій по кредитуванню. В процесі презентації було відкрите обговорення актуальних та важливих питань з учасниками проєкту.

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» знає як вирішити проблему страхового захисту українського фермера та надати гарантію кредитору. Маємо досвід роботи з фермерами, великими агрокомпаніями, банками, кредитними спілками та лізингодавцями. Досконально вивчили досвід інших країн.

За 2020 - 2021 (1-е півріччя) роки кредитні спілки – партнери КЕП видали 5890 агрокредитів на суму 229,2 млн грн. Станом на 30.06.2021 року їхні сукупні активи складають 719,3 млн грн.

Кредитні спілки здійснюють кредитування найдрібніших агровиробників – фізичних осіб (фермерів і власників особистих селянських господарств, переважна більшість яких не зареєстровані як суб’єкти господарювання та обробляють до 20 га землі). За галузями переважають виробники овочів, фруктів та ягід, а також ті, що вирощують зернові та олійні культури. Частка фінансування тваринництва у кредитному портфелі спілок незначна.

Агрострахування, як інструмент управління ризиками, зазначеною категорією аграріїв не використовується.

Найдрібніші агровиробники не страхують урожай зернових, багаторічні насадження, худобу тощо, перш за все через недовіру як до інструменту, так і до страхових компаній загалом, а також через незначні обсяги товарної продукції, які вони вирощують.

З іншого боку, кредитні спілки, у яких зростає портфель кредитів для аграрної галузі, шукають нові можливості зменшення своїх ризиків. Аналіз простроченої заборгованості по аграрних кредитах дозволяє визначити, що вагома частка простроченості спричинена поганим урожаєм через несприятливі погодні умови, пошкодження посівів чи падіж худоби. У зв’язку з цим серед кредитних спілок зростає зацікавленість до такого інструменту як агрострахування. Тож вони з великим зацікавленням відгукнулись на ініціативу нашої страхової компанії стати партнерами.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua