Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

За незначні страхові внески надаємо
100-відсотковий захист врожаю.
Завжди разом!
Разом до успіху!

Зберігання та сушки зерна

Команда СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» 27 грудня 2022 року взяла участь в он-лайн семінарі: «Підтримка ММСП зернового напрямку в збільшенні потужностей зберігання та сушки зерна».Проєкт спрямований на розширення доступу мікро-, малого і середнього підприємництва до послуг з доробки, сушіння та зберігання зерна на елеваторах. Метою проєкту є збільшення обсягів та часу зберігання зернових та технічних культур, посилення стійкості бізнесу та покращення продовольчої безпеки в Україні.

Подаватися на субгрант можуть підприємці зі всієї України за винятком тимчасово окупованих територій. USAID АГРО планує надати до 185 млн грн через десять субгрантів. Передбачається, що кошти субгрантів будуть спрямовані на:

- закупівлю обладнання по доробці, сушінню та зберіганню зерна;
- закупівлю лабораторного обладнання для визначення якісних показників зерна.


Як зазначили у Програмі, діяльність в рамках кожного субгранту повинна сприяти та забезпечити досягнення таких очікуваних результатів:

Не менш ніж 100 ММСП отримали підтримку у вигляді послуг з доробки, сушки та зберігання зерна.
Збільшено надання послуг ММСП зі зберігання зерна на 20 тис. тонн та/або надано послуг ММСП по сушінню зерна на 50 тис. тонн.
Не менше 50% від загального об’єму послуг з доробки, сушіння та/або зберігання зерна надано бенефіціарам — ММСП, які обробляють менше 5000 га землі.


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua