Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія
«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» підводить попередні підсумки діяльності за 2020 рік

В аналізованому періоді 2020 року Страховою компанією було укладено договорів страхування на суму 42,806 млн грн, однак відбулося коригування (зменшення) страхових платежів, що було пов’язано з простоєм повітряних суден (відсутністю експлуатації застрахованих повітряних транспортних суден через пандемію СOVID-19) в розмірі 22,301 млн грн.

Виходячи з сьогоднішньої ситуації відносно стану та розповсюдження пандемії СOVID-19, враховуючи кризовий стан особливо в авіаційній галузі, зважаючи на встановлений карантин та відсутність авіасполучення, діяльність авіаційних компаній та міжнародних аеропортів у звітному періоді були тимчасово і на тривалий час законсервовані, відповідно з поступовим відкриттям кордонів більша частина надходжень з авіаційного страхування СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» перенесена на наступні звітні періоди. В результаті, валові премії Страховика у минулому 2020 році склали, за попередніми даними 20,531 млн грн.

Страховий портфель компанії є достатньо збалансованим за видами страхування.

За звітний 2020 рік Компанія виплатила своїм клієнтам 2,946 млн грн страхових виплат і відшкодувань. Рівень страхових виплат збільшився на 40% та досяг показника 14,3%.

Страхові відшкодування

За звітний період сплачено всіх податків, з врахуванням планового податку на прибуток за 2020 рік – 2,3 млн грн. Розмір сплачених податків в порівнянням з 2019 роком залишився на тому ж рівні.

Станом на 31.12.2020 у ТДВ «СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» було в наявності 38 ліцензій: з них 16 – з добровільних видів страхування та 22 – з обов’язкових видів.


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua