Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

НАМ — 10 РОКІВ

У вересні 2017 року виповнилося
10 років з моменту створення
СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»


Найуспішніші в історії СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" підсумки за звітний період

Дирекція СК"ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" підвела підсумки діяльності Страхової компанії за перші два квартали 2015 року. Ґрунтуючись на аналізі звітних даних СК"ЕКСПО СТРАХУВАННЯ"- цей період можна охарактеризувати як найуспішніший за всю історію Страхової компанії.

  1. Фінансово-економічні показники нашої Страхової компанії свідчать про досить успішну діяльність. Основні фінансові показники нашої компанії за півріччя 2015р. не лише перевищують показники всього минулого року, але і є найбільшими за всю історію діяльності нашої компанії. У звітному періоді компанія уклала близько 5,5 тис. Договорів страхування, що значно (у 17 разів) перевищує цей показник торішньої давності.  Відмітимо істотне зростання страхових платежів - більше 10,1 млн.грн. (перевищення на 9,6 млн.грн.), тобто більш ніж в 25 разів, в порівнянні з такими ж даними аналогічного періоду минулого року, і більше ніж в три рази перевищують цей показник за увесь минулий рік. Відповідно, збільшилася також сума страхових виплат - в 7,4 рази. Характерним і приємним для нас є, такий якісний показник діяльності як високий коефіцієнт пролонгації Договорів - більше ніж 90%, що свідчить про лояльність і довіру клієнтів.

Активи СК збільшилися на 13,7 млн.грн. в порівнянні з аналогічним показником минулого 2014 року і складають на звітну дату 37,79 млн.грн. Порівняно з початком 2015 року вони виросли на 7,7 млн.грн., тобто збільшилися на 35%. Страхові резерви сформовані у розмірі 5,98 млн.грн. Тут зростання в 17,8 разів, у порівнянні з резервами 1-го півріччя 2014 року, і майже в 2 рази порівняно з початком року.

Фінансовий результат Страхової компанії від операційної діяльності в першому кварталі поточного року склав майже 1,5 млн. грн. прибутку і, враховуючи інші доходи і витрати - чистий фінансовий результат (прибуток) складає 1,21 млн.грн.

  1. Наша компанія займає досить активну життєву позицію в розвитку страхової галузі країни. На зборах членів об'єднання учасників ринку страхових послуг - Асоціації "Страховий бізнес" прийнято рішення про вступ Страхової компанії "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" в цю асоціацію. Наша компанія підтримує об'єднання зусиль членів вищеназваної асоціації, які спрямовані на розвиток страхової діяльності в Україні, повністю розуміє і приймає усі цілі і завдання діяльності Асоціації "Страховий бізнес", а також права і обов'язки членів цього об'єднання. СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" планує бути активним учасником в діяльності Асоціації "Страховий бізнес", дотримуватися усіх принципів її діяльності, положень Статуту і рішень виконавчих органів.
  2. На виконання затвердженої програми розвитку СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" та з метою забезпечення єдиного стандарту процедур складання бюджету, стандартизації звітності по його виконанню підрозділами Компанії і Компанією в цілому, затверджено Положення про бюджетування і Положення про складання бюджетів Регіональних підрозділів. Бюджетування фінансової діяльності це процес організації, планування, аналізу, контролю фінансової діяльності, а специфіка страхової діяльності передбачає необхідність управління фінансами, яке з одного боку, враховує стохастичну природу параметрів страхової діяльності (страхових внесків і страхових виплат), а з іншої - відображає функціональний зв'язок прибуткових і витратних статей бюджету. Спільно з процедурою планування, такий процес включає в собі збір фактичних даних, оперативне відстежування відхилень фактичних показників від планових, підготовку аналітичних матеріалів, необхідних керівництву для регулювання виникаючих відхилень, оцінку результатів діяльності компанії і аналіз розвитку. У Компанії прекрасно розуміють, що якісне бюджетування є інструментом підвищення конкурентоспроможності і фінансової стійкості.
  3. У першому півріччі, після вступу нашої Страхової компанії до "Ядерного страхового пулу України" (ЯСП), в межах затвердженої ЯСП квоти, ми розпочали приймати ядерні ризики по вхідному перестрахуванню  з 15-ти іноземних пулів, зокрема з Франції, Угорщини, Бельгії, Іспанії, Швейцарії, Китаю, Нідерландів, Японії, Чехії і т.д. В другому кварталі, СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" прийняла на страхування ризики від основного ядерного оператора України - НАЕК "Енергоатом", при цьому передавши в перестрахування частину цього ризику 18-ти іноземним ядерним пулам.
  4. За програмою розвитку регіональної мережі, прийнято рішення про відкриття в серпні місяці поточного року ще одного віддаленого підрозділу - Центр продажів у Львові. Також, в третьому кварталі заплановано відкриття і Львівського Регіонального Центру. Таким чином в регіональній мережі компанії буде вже 8 підрозділів. У другому півріччі реалізація програми розвитку регіональної мережі продовжиться. На цей період заплановано відкрити ще 2 регіональні підрозділи, а до кінця 2016 року планується наявність в СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" Регіональних Центрів в усіх областях України, що дозволить значно розширити географію прийнятих ризиків і спектр страхових продуктів, збільшити клієнтську базу, а також портфель найбільш масових видів страхування, таких як: автострахування, страхування майна, туристичне і медичне страхування.
  5. Зараз в компанії проводиться попередньо запланована робота щодо істотної модернізації з IT напрямів, а саме: розробка і впровадження сучасних і зручних для використання страхових калькуляторів для масових страхових продуктів, впровадження, і перехід на більш сучасну програму обліку 1С-8.
  6. В структурі страхової компанії також сталися зміни, пов'язані з розвитком компанії. Створено два нові підрозділи, а саме: Департамент авіаційного страхування, основними завданнями якого є збільшення об'єму надходження страхових платежів по авіаційних ризиках, активний пошук і залучення нових клієнтів та відділ перестрахування - для розширення співпраці з партнерами серед представників українського страхового ринку, так і нерезидентів; організація ефективної роботи з питань перестрахування, як вхідного так і вихідного. По авіаційних ризиках нам вдалося укласти Договори страхування з декількома авіакомпаніями, серед яких, наприклад, відома авіакомпанія "ЯнЭйр", що дозволило нашій компанії увійти до п'ятірки лідерів страховиків по обов'язковому авіаційному страхуванню. Надалі, наша компанія планує активно пропонувати свої послуги у напрямку страхування відповідальності аеропортів і компаній, що надають додаткові аеропортові послуги.
  7. Згідно результатів ранжирування Національного Рейтингу якості товарів і послуг "Зірка Якості" - СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" увійшла до числа номінантів рейтингу і отримала право на статус "КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2015". Метод порівняльного аналізу економічних показників затверджений Комітетом Економічного Розвитку (Committee for Economic Development) і Колегією З'їздів (The Conference Board). Рейтинг складався на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключав вплив людського чинника в ухваленні рішення. Це неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора система, що визначає лідерів, які досягли переваги у бізнесі на основі принципу ранжирування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед усіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

Нам дуже приємно, що наша Страхова компанія отримала Почесну нагороду "ЗІРКА ЯКОСТІ 2015" і спеціальний експертний висновок для компанії з правом маркування товару або послуги, що є цілком успішним результатом кропіткої роботи і заслуженим авторитетом в очах наших клієнтів і партнерів.

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua