Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

НАМ — 10 РОКІВ

У вересні 2017 року виповнилося
10 років з моменту створення
СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»


Нові здобутки нашої компанії

Нещодавне завершення рейтингування підприємств України за результатами 2016 року показало, що наша компанія ТДВ «СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» увійшла в число номінантів рейтингу і гідна отримати статус «ВИБІР УКРАЇНИ 2017». У номінацію включаються торгові марки і компанії які офіційно представлені на ринку України.

Ранжування переможців проводилося згідно офіційних методів, розроблених міжнародною асоціацією конгресів і конференцій ICCA (Netherland) та включає комплексну оцінку товару та послуги на ринку України.

 Усі переможці були виявлені в рамках Незалежної Національної бізнес-премії «Вибір України», яка була ініційована у 2013 році завдяки Міжнародній асоціації конгресів і конференцій ICCA (International Congress and Convention Association). Штаб квартира асоціації знаходиться у Нідерландах.

Конкурс-фестиваль «Вибір України 2017» покликаний стимулювати підприємства і підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, а й вносять значний вклад в майбутнє нашої держави.

Завдяки перемозі у номінації «Вибір України 2017», наша компанія в черговий раз, окрім популяризації свого бренду, підтвердила:

  • Підкреслення високого стандарту якості товарів та послуг;
  • Збільшення попиту на товари чи послуги нашої компанії;
  • Демонстрацію надійності та перспективності компанії на ринку.

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua