Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

НАМ — 10 РОКІВ

У вересні 2017 року виповнилося
10 років з моменту створення
СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»


СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» тепер представлена в Миколаєві

Керівництвом СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» прийнято рішення про створення підрозділу в м.Миколаєві - Миколаївський Регіональний Центр. Відкриття Миколаївського Регіонального Центру СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» дозволить запропонувати в Південному регіоні України своїм клієнтам широкий спектр страхових продуктів за затвердженими в страховій компанії більш ніж 40 програмами, серед яких найбільш масові види страхування: автострахування, медичне страхування, страхування майна і особисте страхування (в зокрема туристичне страхування та страхування від нещасних випадків).

Відповідно до прийнятої в грудні минулого року програми розвитку страхової компанії, планується до закінчення поточного 2014 року відкрити ще 9 Регіональних Центрів. На завершальній стадії реалізації знаходиться питання відкриття 3-х Регіональних Центрів у західній та південній частинах України. Дане рішення спрямоване на виконання завдань програми розвитку регіональної мережі продажів, орієнтованої на максимальне задоволення потреб існуючих і потенційних клієнтів, а також розширення своєї діяльності. У зв'язку вищевикладеним, а також, беручи до уваги збільшення кількості ліцензій на добровільне й обов'язкове страхування, розширенням продуктової лінійки і сегментів своїх послуг, керівництвом Страхової компанії в кінці серпня поточного року в складі Дирекції страхової компанії було створено спеціалізований структурний підрозділ - Департамент страхування, завданнями якого і є розвиток системи продажів і координація агентської мережі.

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» прагне бути присутнім у всіх регіонах України з метою збільшення зборів страхових премій, розширення географії прийнятих ризиків, диверсифікації страхового портфеля, надання належного сервісу і, головне, збільшення реакції Страхової компанії на будь-яку страхову подію для якісного обслуговування своїх клієнтів.

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» запрошує фізичних та юридичних осіб скористатися нашими страховими послугами в Миколаївському Регіональному Центрі за адресою: 54018, м Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 42, офіс 24. Контактний тел. (097) 040-55-94, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua