Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія
«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» підвела підсумки за перше півріччя 2021 року

Дирекція СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» підвела підсумки діяльності Страхової компанії за перше півріччя поточного року. Грунтуючись на аналізі звітних даних СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» - цей період можна характеризувати як найуспішніший за всіма категоріями фінансових показників.

Основні фінансові показники нашої компанії за 6 місяців 2021р. не тільки підтверджують виконання, а за деякими параметрами і перевиконання закладених бюджетних річних показників, але і значно перевищують всі показники аналогічних періодів минулих років.

За 6 місяців поточного року наша Компанія зібрала понад 50,4 млн.грн. страхових платежів. Тут хочеться відзначити дуже суттєве зростання показника страхових платежів - в 7 разів більше або на 43,8 млн.грн. в порівнянні з такими ж даними півріччя в минулому році. Також збільшилася сума страхових виплат на 8% і склала майже 1,5 млн.грн.

Характерним і досить приємним для нас є такий якісний показник діяльності як високий коефіцієнт пролонгації Договорів - більше, ніж 80%, що свідчить про лояльність і довіру наших клієнтів. Всього укладено понад 1 500 договорів страхування.

Структура страхового портфеля компанії практично не змінилася. Близько 84% займають авіаційні ризики, 4,1% медичне страхування, 5% страхування «ядерних ризиків (як по відповідальності ядерних операторів, так і з майнових ризиків при страхуванні атомних блоків та перевезень ядерного палива), близько 5% автотранспортне страхування КАСКО і 2 % за іншими видами страхування. Істотне зростання авіаційного страхування стало можливим внаслідок того, що в звітному періоді СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» стала офіційним страховиком нової української авіакомпанії Bees Airline. Ще наприкінці минулого року наша Страхова компанія отримала повноваження в якості ексклюзивної страхової компанії зі страхування повітряних суден, страхування відповідальності перед третіми особами і страхуванням екіпажу.

Всього укладались Договори страхування по більш ніж 20 видів страхування. Це стало можливим після того, як в минулому році наша Страхова компанія отримала 19 нових ліцензій на страхування по 18 обов'язковим видам та 1 за добровільним видом страхування і тепер має в розпорядженні 38 ліцензій, з яких: 16 з добровільних видів страхування і 22 з обов'язкових видів .

Підсумки

У структурі страхових виплат переважають виплати клієнтам з добровільного медичного страхування - близько 49%, по автотранспортному КАСКО - 42%, потім, близько 8% - це виплати за договорами страхування на випадок захворювання і близько 1% за майновим страхуванням.

Активи Страхової компанії збільшилися майже в два рази, на 60 млн.грн. в порівнянні з аналогічним показником минулого 2020 року і становлять на звітну дату понад 129,2 млн.грн. Компанією сформовані рекордні в її історії страхові резерви в розмірі понад 40 млн.грн. Всі резерви, вірніше більшу її частину, компанія тримає в низькоризикових банках (це державні банки і міжнародні банки з високими рейтингами) і державних облігаціях внутрішньої позики (ОВДП).

Підсумки

Дохід від інвестиційної діяльності за перше півріччя становить понад 1,24 млн.грн., і ця цифра майже аналогічна минулорічному показнику, при тому, що істотно зменшилися середньозважені процентні ставки по депозитах в банках з середніх 14-15% минулого року до 5-6 % в поточному році і середня прибутковість ОВДП також знизилася з 15% до 11% за гривневими облігаціями і з 5-6% до 3-3,5% по валютним ОВДП. Даний дохід сформований в результаті отримання відсотків за депозитами, розміщених в високорейтингових банках України, а також за операціями з державними цінними паперами (ОВДП). Позитивний фінансовий результат діяльності Страхової компанії до оподаткування склав 11,2 млн.грн.

У звітному періоді наша Компанія продовжує брати активну участь в рамках роботи Асоціації «Страховий бізнес» по внесенню правок при розробці нових нормативних документів, які генеруються Національним банком України в рамках реалізації Закону «Про спліт».

Відзначимо, що СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» має прозору структуру власності, і яка підтверджується перевіркою НБУ. Повна структура власності відкрито розміщується на сайті Страхової компанії. Також зауважимо, що наша Страхова компанія завжди прагнула до максимальної прозорості, про що весь час на корпоративному сайті в розділі «Про компанію» для будь-яких користувачів відображала всю необхідну інформацію.

Наша страхова компанія прийняла рішення, що одними з важливих напрямків поточного року, крім існуючих традиційних класичних напрямків страхування на стандартних для нас сегментах ринку, таких як: авіаційне страхування, КАСКО, майнове страхування, медстрахування і страхування різного роду професійної відповідальності - буде розвиток активної діяльності компанії на нових сегментах страхового ринку, а саме: на ринку агрострахування, страхування в будівництві і страхування маломірних морських суден (так зване «яхтингове страхування»). Впроваджуються плани розробки і модернізації страхових продуктів і їх просування. Багато питань було приділено системі врегулювання страхових подій і надійному перестрахуванню цих ризиків. Такий специфічний і вузько спрямований продукт як страхування морських ризиків, вимагає не тільки досить розвиненої інфраструктури страхових послуг, а й специфічних професійних знань. СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» готова запропонувати якісні страхові продукти у відповідь на збільшення попиту на маломірні морські судна (яхти, катера, гідроцикли), в тому числі і на істотно дорогі і високотехнічні яхти в Україні за останні роки. Для вирішення питань щодо просування нашого страхового продукту українським яхтсменам, надання сюрвейєрських послуг, врегулювання можливих страхових подій не тільки у внутрішніх водах України, а й за кордоном, включаючи участі в регатах застрахованих яхт, СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» вибрала своїм партнером одного з найбільш відомих, досвідчених і кваліфікованих партнерів - спеціалізовану чорноморську юридичну фірму Interlegal. 13 липня 2021 року в м.Одесі успішно проведені переговори про партнерство з вищевказаних напрямків між компаніями. Сторони домовилися про співпрацю і підписання відповідних договорів між СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» та юридичною фірмою Interlegal.

Підсумки

У цьому році у нас в організаційній структурі пройшли суттєві зміни. Було створено два нових підрозділи в Черкасах та Одесі.

З метою розширення діяльності СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» по одному з особливо пріоритетних видів страхування, визначеного в планах діяльності Страхової компанії на поточний рік - в сегменті агрострахування, збільшення загального обсягу надходження страхових платежів, вирішено створити в травні Центр агрострахування на базі відокремленого підрозділу в м.Черкаси. З огляду на намічені плани Страхової компанії на активний розвиток цього року програм страхування агроризиків, в Компанії затверджені дві сучасні програми страхування посівів і майбутнього врожаю соняшнику і кукурудзи. Дані два страхових продукти для аграріїв були презентовані на спеціалізованому семінарі, який провела СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ». Трохи пізніше в Компанії також затверджено оновлену Програма страхування посівів і майбутнього врожаю озимих зернових культур (озимі пшениця, ячмінь, жито, тритикале) на весь період вирощування.

У СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» 31 травня 2021 року прийнято рішення про створення з 01.06.2021 нового підрозділу в м.Одесі - Одеський Регіональний Центр. Відкриття даного відокремленого підрозділу має свою передісторію. Напередодні відкриття Одеського Регіонального Центру, акціонерами «Страхової компанії «ОСТРА» і СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» прийнято рішення про об'єднання бізнес-зусиль шляхом створення Регіонального представництва СК« ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» в Одесі. Створення ще одного підрозділу дозволить більш якісно і масово запропонувати своїм клієнтам широкий спектр страхових продуктів, серед яких найбільш масові види страхування: страхування вантажів, медичне страхування, страхування майна, особисті види страхування, зокрема туристичне страхування і страхування від нещасних випадків, автострахування, морське страхування (страхування яхт і катерів), страхування агроризиків.

9 червня 2021 рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» прийняв рішення про оновлення кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості (надійності) страховика «Страхова компанія «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» (ЄДРПОУ 35392462) за національною шкалою на рівні uaАА. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховиками. Приймаючи рішення про оновлення рейтингу, Агентство керувалося результатами діяльності Компанії за перший квартал 2021 року.

"Інститут аналізу ризиків" підтвердив високий рейтинг СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" на рівні UaBBB за підсумками діяльності за перший квартал 2021 року. Застосована Інститутом шкала кредитних рейтингів страховиків відповідає національній шкалі кредитних рейтингів України. У сфері рейтингування Інститут зосереджений на страховій галузі і привласнює страховим компаніям як індивідуальні (контрактні), так і публічні рейтинги. Інститут аналізу ризиків єдиний, хто рейтингує всі страхові компанії України, до звітності яких є відкритий (публічний) доступ.

Наша компанія також активно працює зі страхування ядерних ризиків в рамках Ядерного страхового пулу. Восени минулого року пройшли звітно-виборні збори членів ЯСП. Відповідно до Статуту, органи ЯСП обираються терміном на 2 роки. Одним з питань зборів було обрання нового складу вищих органів його управління, Ревізійної комісії та Постійних комітетів ЯСП. На зборах переважною більшістю голосів прийнято рішення про те, що Перший заступник Директора нашої Страхової компанії Дячук С.П. знову очолила Фінансовий комітет ЯСП.

16-18 червня 2021 року, традиційно в Черкасах проходила щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021». Так як наша Страхова компанія приділяє велику увагу розвитку страхування ризиків сільгоспвиробника, має напрацьовані і затверджені страхові продукти, тому відповідно до вищевикладеного було прийнято рішення взяти участь в цьому заході. AGROSHOW Ukraine - це місце, де щорічно збираються партнери, провідні і нові компанії, друзі, які разом представляють більше 200 брендів. СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" отримала диплом виставки "АГРО Шоу 2021" за активну участь.

З метою донесення інформації до агровиробників, як потенційних своїх клієнтів, про наші спеціалізовані агрострахові продукти і інші матеріали або новини з агроринку в СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" прийняли рішення про створення і ведення спеціалізованої сторінки у Фейсбуці на ці теми. Запрошуємо наших партнерів відвідувати цю сторінку: https://www.facebook.com/argoekspostrakhovanie. Тут можливо детально дізнаватися про новини з агробізнесу та агрострахування! Особливо корисно сільгоспвиробникам. Як великим агрохолдингам, так і дрібним фермерам.

У звітному періоді не забували про рекламу і маркетинг. СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» активно веде свою сторінку в Фейсбуці. Всі новини також відображаються на сайті Компанії. Додатково в другому кварталі поточного року була створена в соціальній мережі Інстаграмм своя персональна сторінка - expo_strahovanie. На цій сторінці завжди можна дізнатися про актуальні новини в роботі Компанії та страховому ринку, цікаві відео та фото.


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua