Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

НАМ — 10 РОКІВ

У вересні 2017 року виповнилося
10 років з моменту створення
СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»


В СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» прийнято рішення про відкриття представництва в м.Чернівці

Зборами учасників ТДВ «СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» та наказом по Компанії прийнято рішення про створення Чернівецького Регіонального Центру.

Це рішення спрямоване на виконання завдань програми розвитку регіональної мережі продажів, орієнтованої на максимальне задоволення потреб існуючих і потенційних клієнтів, а також розширення своєї діяльності.

Відповідно до програми розвитку страхової компанії, прийнятої в грудні минулого року, планується в поточному 2014 році відкрити ще 12 Регіональних Центрів. На завершальній стадії реалізації знаходиться питання відкриття 3-х Регіональних Центрів.

Відкриття Чернівецького Регіонального Центру СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» дозволить запропонувати в Західному регіоні України своїм клієнтам широкий спектр страхових продуктів за затвердженими у страховій компанії більш ніж 30 програмами, серед яких найбільш масові види страхування: автострахування, медичне страхування, страхування майна і особисте страхування (зокрема туристичне страхування та страхування від нещасних випадків).

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» прагне бути присутнім у всіх регіонах України з метою збільшення зборів страхових премій, надання якісного сервісу Страхової компанії і, головне, швидкості реакції на будь-яку страхову подію.

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» запрошує фізичних та юридичних осіб скористатися нашими страховими послугами в Чернівецькому Регіональному Центрі за адресою:

58000, м.Чернівці, вул. Головна, 35. Контактний тел. (066) 280-23-32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua