Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія
«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» знову з відзнаками та серед найкращих!

Наша Страхова компанія отримала листа від організатора НАЦІОНАЛЬНОГО РЕЙТИГУ ЯКОСТІ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ «ЗІРКА ЯКОСТІ», згідно якого завершився етап визначення кращих підприємств 2018 року за актуальними даними статистики України. Цим листом нас офіційно повідомлено про завершення ранжування всіх суб'єктів України  за результатами 2018 року і СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" увійшло в число номінантів рейтингу та отримує статус «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2018».

Перемагаючи в рейтингу, ми в черговий раз демонструємо не тільки наші конкурентні переваги, але і покращуємо впізнаваність нашого страхового бренду, ефективно мотивуємо персонал, заявляємо про себе як фінансово надійного і перспективного партнера.

Метод порівняльного аналізу економічних показників затверджений Комітетом Економічного Розвитку (Committee for Economic Development) і Колегією З'їздів (The Conference Board).

Наш показник є одним з кращих серед конкурентів і підтверджується належною символікою. Відзнаками цього конкурсу є – Спеціальний «Експертний висновок» на компанію з правом маркування товару або послуги.

Ми впевнені, що місце в Національному рейтингу сприятиме нашому подальшому зростанню.  Продовженням взаємовигідних і плідних відносин з давно відомими компаніями, а також налагодженню нових контактів з партнерами по бізнесу.

Також, за результатами минулого року Страховою компанією відзначено та нагороджено Національними сертифікатами «Спеціаліст року» двох кращих спеціалістів Компанії, а саме: Начальника відділу перестрахування Пенькову Ольгу Станіславівну та спеціаліста Департаменту авіаційного страхування Велідченко Юрія.

Переможці


Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua