Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія

«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу
 • Нагороди СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» 2017

  Нагороди СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

  Вчора, 05.12.2017, на урочистій церемонії організованій Видавничим Домом «Україна Бізнес», який відсвяткував своє 26 річчя, наша страхова компанія «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» була нагороджена Дипломом «Найкращого оператора ринків фінансових послуг», а Директор компанії А.Іванців званням «ТОП-менеджер успішних компаній 2017». Отримання цих нагород – є результатом кропіткої роботи всього колективу СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» і заслуженого авторитету в очах клієнтів, партнерів та конкурентів.

 • Наша почесна нагорода – «ЗІРКА ЯКОСТІ 2015»

  СК ЕКСПО СТРАХУВАННЯ увійшло в число номінантів рейтингу і має право отримати статус «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2015».

 • Нова відзнака СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

  Наша компанія посіла високі позиції в рейтингу за результатами статистичного ранжування від Союзу Національних бізнес рейтингів.

 • СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" нагороджена Міжнародним Сертифікатом

  Міжнародна Конвенція з якості є частиною щорічних програм BID, і націлена на визнання заслуг компаній, організацій та бізнесменів всього ділового світу.

 • Лідер галузі 2014

  Страхова компанія «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» отримала Нагороду - «Лідер галузі 2014»

  Національний бізнес рейтинг (НБР) за підтримки Міжнародного рейтингового Союзу національних бізнес-рейтингів, редакції каталогу «Торгово-промислової України» та Науково-інформаційного центру статистичних досліджень, в рамках загальнодержавної рейтингової програми нагородження лідерів реального сектора економіки України на підставі актуальних офіційних даних статистики України, за результатами рейтингування економічних показників підприємств України 2012-13 років за показником «Поточний коефіцієнт ліквідності» в секторі «Страхування» - методом ранжирування, номінував СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» як одного з лідерів серед страхових компаній.

 • Визнання

  Чергові відзнаки СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

  Союз Національних бізнес рейтингів надіслав в адресу СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» листа, в якому висловив свою глибоку повагу до успішної діяльності нашої страхової компанії та повідомив, що наша СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» завдяки видатним економічним результатам номінована до отримання високого звання "ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2017». Також, європейська спеціалізована організація ESQR (Європейське Товариство Дослідження Якості) номінувало нашу Компанію на отримання міжнародної нагороди за якість «International Diamond Prize for Excellence in Quality 2017».

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua