Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

Страхова компанія
«ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Щодня і цілодобово широкий спектр страхових послуг та обслуговування найвищого класу

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» підтверджує підвищений рейтинг!

Інститут аналізу ризиків провів чергове рейтингування за підсумками трьох кварталів поточного року і опублікував дані в спеціалізованому журналі «Вісник Інституту Аналізу Ризиків» №2 (26). 

У цьому номері журналу наведена рейтингова оцінка 57-ми страхових компаній, оновлена ​​або привласнена у вересні - листопаді 2018 року.  Рейтинги семи компаній покращені, дванадцяти - погіршені. 

Нам приємно повідомити, що наша Компанія в черговий раз підтвердила свій покращений рейтинг на рівні uaBB+

Нагадаємо нашим колегам і партнерам, що зовсім недавно, на початку цього року за наслідками звітного 2017 року, Інститут аналізу ризиків підвищив рейтинг СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» до рівня uaBB+.  Цей рейтинг був присвоєний на основі фінансової звітності за 2015 - 2017 роки, а також внутрішньої інформації, наданої під час рейтингового процесу. 

Інститут аналізу ризиків є незалежною аналітичною організацією, що здійснює дослідження ринків і компаній, надає інформаційно-консультаційні послуги та послуги рейтингування. У сфері рейтингування Інститут зосереджений на страховій галузі і привласнює страховим компаніям як індивідуальні (контрактні), так і публічні рейтинги. 

Підтриманням свого високого рейтингу, наша Страхова компанія не тільки доводить свої конкурентні переваги, але і таким чином засвідчує, що має високий рівень фінансової незалежності та надійності компанії.

raiting

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua