Ми для вас працюємо цілодобово всі дні тижня: 24/7

НАМ — 10 РОКІВ

У вересні 2017 року виповнилося
10 років з моменту створення
СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»


НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЙТИГ ЯКОСТІ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ «ЗІРКА ЯКОСТІ»

Наша Страхова компанія отримала листа від організатора НАЦІОНАЛЬНОГО РЕЙТИГУ ЯКОСТІ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ «ЗІРКА ЯКОСТІ» згідно якого завершився етап визначення кращих підприємств 2017 року за актуальними даними статистики України.Цим листом нас офіційно повідомлено про завершення безкоштовного ранжування всіх суб'єктів України  за результатами 2017 року і СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" увійшло в число номінантів рейтингу і має право отримати статус «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2017».

Детальніше: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» знову серед найкращих!
Підсумки

Дирекція СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» підвела підсумки діяльності Страхової компанії за перший квартал поточного року. Ґрунтуючись на аналізі звітних даних СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» - цей період можна характеризувати як досить успішний за всіма фінансовими показниками.

Детальніше: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» підвела фінансові підсумки за перший квартал 2018 року
Відкриття Центру Здоров'я «Garni Health»

Керівники СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» 19.04.18 взяли участь в урочистому заході з нагоди відкриття Центру Здоров'я «Garni Health».  Особливо приємно привітати своїх колег і партнерів з такою важливою подією як відкриття реабілітаційного центру, куди може прийти кожен як відновитися, так і навчитися самостійно допомагати іншим!

Детальніше: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» вітає колег у зв'язку з відкриттям реабілітаційного Центру здоров'я!
Анатолій Іванців у ТНЕУ

Наша страхова компанія ухвалила рішення другий рік поспіль стати співорганізатором і спонсором Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» серед студентів вищих навчальних закладів, яка проходить під егідою Міністерства освіти і науки України та Тернопільського національного економічного університету.

Детальніше: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» знову стала спонсором Всеукраїнської студентської Олімпіади «Страхова справа»
Анатолій Іванців у ТНЕУ

23 квітня 2018 року о 16.00 у Тернопільському національному економічному університеті (аудиторії 1418 центрального корпусу) за підтримки в. о. ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора А. І. Крисоватого, з ініціативи завідувача кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування доктора економічних наук, професора О. В. Кнейслер, а також колективу кафедри відбудеться відкрита лекція провідного фахівця у страховій галузі Анатолія Євгеновича Іванціва на тему: «Українське перестрахування. Можливість та вигоди об’єднання».

Детальніше: Відкрита лекція «Українське перестрахування. Можливість та вигоди об’єднання»

Погода у Києві

Погода

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Конвертер валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua