1. Якщо за кордоном стався страховий випадок (ДТ ), насамперед необхідно:
1.1 . Запросити компетентні органи державної влади конкретної країни знаходження (автодорожня поліція , протипожежна служба, прикордонні або митні органи та інші - залежно від місцезнаходження і суті страхового випадку) засвідчити пригода і підписати документ
.1.2 . Якщо страхувальник зобов'язаний підписати документ, в якому вказується провина учасників страхового випадку на незрозумілій для нього мові, під час підписання необхідно внести зауваження « Не розумію мови» , «Не вважаю себе винним», або «Не згоден» . У такому випадку при наявності свідка/свідків з боку страхувальника бажано в документі вказати його / їх імена , адреси , номер телефону, і щоб вони проставили свої підписи .
1.3 . Якщо Страхувальник несе відповідальність за завдані збитки, він повинен показати потерпілому/потерпілої свій поліс «Зелена Карта» і надати йому (одному з них) її другий відрізок. У документі, який доводить виникнення страхового випадку, необхідно вказати номер і термін дії «Зеленої картки». За наявності більше ніж одного випадку, коли другий відрізок вже відірваний, від того, який залишився у Страхувальника з першого відрізка необхідно зробити ксерокопію і надати потерпілій стороні. У разі якщо немає можливості зробити ксерокопію «Зеленої картки» , то в документ, що доводить наявність страхового випадку, мають бути вказані її дані, і відрізок залишається у Вас для посвідчення наявності договору страхування під час частини поїздки, яка залишилася. Потерпілі мають право на страхове відшкодування за кожен страховий випадок протягом терміну дії договору страхування.
2. Після прибуття в Україну:
Після свого повернення Страхувальник повинен негайно надати фахівцям Страхової компанії докладне письмове пояснення про страховий випадок (за наявності свідків у них теж беруть пояснювальну записку) та примірник документа, який знаходиться у нього, виданого компетентними органами.