Порядок врегулювання страхових випадків за програмами медичного страхування
Алгоритм дії застрахованої особи при настанні страхового випадку.
У разі настання страхового випадку застрахована особа (або особа, що діє в її інтересах) повинна звернутись до Контакт-Центру СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» за телефоном (044) 541-02-02.
Оплата медичних послуг та медикаментів здійснюється безпосередньо сервісним медичним закладам або аптекам, попередньо узгодженим із страховою компанією, які отримали від неї відповідні замовлення.
Якщо застрахована особа придбала медикаменти, або отримала медичні послуги за готівку та узгодила це із Контакт-Центром страхової компанії, вона має право подати до страхової компанії Заяву для отримання відшкодування витрат, що були спричинені настанням страхового випадку.
При настанні страхового випадку вартість медикаментів або медичних послуг підлягає відшкодуванню згідно умов Договору медичного страхування (програми страхування).
Заяви на відшкодування приймаються по завершенні страхового випадку у складі повного пакету документів в терміни, що зазначені у Договорі добровільного медичного страхування (ДМС).
Документи для здійснення страхової виплати можуть бути надані до страхової компанії особисто, передані з нарочним, або надіслані поштою рекомендованим листом на адресу:
02002, м Київ, вул.Луначарського 14, офіс 81, ТДВ «Страхова компанія «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»
При виникненні питань прохання звертатись на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за т/ф (044) 541-02-02.
Заява від імені застрахованої особи повинна бути написана особисто застрахованою особою за власним підписом, або особою, що діє в її інтересах і має відповідний нотаріально посвідчений документ.
Перелік документів, які підтверджують підстави для здійснення страхової виплати (відшкодування витрат) безпосередньо фізичній особі.
А. Заява від застрахованої особи (вигодонабувача) – оригінал.
Б. Документи, які підтверджують факт настання страхового випадку.
- Медична довідка встановленої форми або виписка з історії хвороби із зазначенням діагнозу, терміну лікування та переліком призначених медикаментів, завірена належним чином (штамп лікувальної установи та мокра печатка лікувального закладу).
- Копія листка непрацездатності.
В. Документи, які підтверджують факт понесення фінансових витрат.
- Платіжні документи (фіскальні чеки або квитанції КОРО, квитанції до прибуткових касових ордерів, платіжні квитанції з банку з призначенням платежу ЗА МЕДИКАМЕНТИ (МЕДИЧНІПОСЛУГИ)) - ОРИГІНАЛИ.
- Товарні чеки, відповідні фіскальним чекам - якщо у фіскальних чеках не зазначені назви медикаментів та їх кількість.
Г. Документи, які ідентифікують фізичну особу.
- Копія паспорту застрахованої особи (та/або вигодонабувача) - 1, 2, 11 стор.
- Копія ідентифікаційного номеру застрахованої особи (та/або вигодонабувача).
- Форма для переказу коштів (призначення платежу - страхове відшкодування, рахунок на ім’я застрахованої особи)-копія.
- Для неповнолітніх – копія свідоцтва про народження.
Д. Документи, що підтверджують право надання та продажу медичних послуг (медикаментів) фізичним особам суб’єктом господарської діяльності.
(Для платіжних документів з установ, формою власності яких є Фізична особа-підприємець (ФОП).
- Копія Ліцензії.
- Копія Свідоцтва про Державну реєстрацію (внесення до ЄДРПОУ).
- Копія Свідоцтва про сплату єдиного податку за поточний рік (або Свідоцтва платника ПДВ).
- Копія Квитанції про сплату податку за період надання послуг – у випадках, коли ФОП працює БЕЗ ПЕЧАТКИ.